Пінополістирол

There are 21 products.

Сучасний високотехнологічний з цілим набором всіляких достоїнств, матеріал, про який йде мова заслужено можна вважати унікальним продуктом. Пінополістирол екструдований - пластик рівномірної структури складається з дрібних замкнутих осередків діаметром від 0,1 до 0,2 мм. Його особливе відмінність полягає в тому, що він в силах витримати більш ва...

Сучасний високотехнологічний з цілим набором всіляких достоїнств, матеріал, про який йде мова заслужено можна вважати унікальним продуктом. Пінополістирол екструдований - пластик рівномірної структури складається з дрібних замкнутих осередків діаметром від 0,1 до 0,2 мм. Його особливе відмінність полягає в тому, що він в силах витримати більш вагомі механічні навантаження, ніж традиційний пінопласт.

Матеріал вдалося отримати ще в далекому 1941 році в Америці. За своєю суттю пінополістирол є близьким родичем пінопластових плит. Точніше його навіть відносять до однієї з класифікацій пінопласту. Але все ж між ними існує ряд відмінностей. Продукт чудово зарекомендував себе при утепленні будинків, в процесі монтажу, здатністю не пропускати воду. Це свіжий ковток повітря в сфері будівельного утеплення приміщень. Крім монтажу будівель пінополістирол екструдований використовується при утепленні фундаментів і покрівель, як у формі розчину, так і в формі блоків і плит. Застосування матеріалу підвищує теплоізоляційні здатності цегляних і бетонних фундаментів і цоколів.

Екструдований пінополістирол має наступні характеристики:

- Зведене до мінімуму водопоглинання. Оскільки структура матеріалу має спаяні осередки, то і рідина не знаходить для себе способу проникнення в середину, проникаючи лише в бічні отвори. Це дозволяє застосовувати матеріал при будівництві чаш басейнів, глибоководних колодязів, для створення спеціальних водяних резервуарів.

- «Повітряна» маса. Це одна з аргументіруемих і вагомих характеристик забезпечує матеріалу величезну популярність. Матеріал легко можна доставити навіть на найвищі монтажні точки. Його щільність становить 28 - 45 кг / м 3.

- Низька теплопровідність дозволяє застосовувати продукт в ролі універсального утеплювача.

- Найвища стійкість до стиснення і деформації. Матеріал використовують на аеродромах при будівництві злітних смуг, а також автомобільних трасах і залізниць. Максимальна межа міцності на вигинах становить 0,4 - 1 кгс / м 2 , а при пресуванні (лінійна деформація) - більше 0,25 - 0,5 Н / мм 2 .

- Чудова стійкість до перепадів температур при коливанні від - 50 про С до +75 про З.

- Особлива стійкість до хімічного впливу. Не реагує на неорганічну кислоту, масла, їдкі луги, спирт та барвники на його основі, аміак, цемент, бутан, парафін, СО2, фторовані вуглеці і т.д.

- Морозостійкість і особлива стійкість до гниття.

- Довговічність. При правильній експлуатації і монтажі матеріал служить понад 50 років.

- Безпека для людини.

Пінополістирол екструдований - високоякісний екологічно чистий матеріал, створений для теплоізоляційного застосування з метою підвищення рівня життя, а значить і комфорту людини. Чудово підійде для фундаментів, покрівель, підвалів і підлог, а також в якості універсального утеплювача.

Less
More
Showing 1 - 21 of 21 items