Мінеральна вата KNAUF

There are 10 products.

Мінеральна вата KNAUF - високоякісний теплоізоляційний матеріал родом з Німеччини. Всесвітньо відома компанія славиться найширшим асортиментом продукції, яка приголомшує своїми неперевершеними характеристиками. Утеплювачі також не стали винятком. Завдяки унікальному складу мінеральна вата не має в собі добавок, негативно впливають на здоров'я л...

Мінеральна вата KNAUF - високоякісний теплоізоляційний матеріал родом з Німеччини. Всесвітньо відома компанія славиться найширшим асортиментом продукції, яка приголомшує своїми неперевершеними характеристиками. Утеплювачі також не стали винятком. Завдяки унікальному складу мінеральна вата не має в собі добавок, негативно впливають на здоров'я людини і навколишнє середовище. Адже заборонених і таких шкідливих компонентів як фенолформальдегідні смоли в виробі не спостерігається. Завдяки особливим властивостям матеріал може дати фору всій конкуруючої продукції.

Особливі переваги представленого матеріалу:

- Низький коефіцієнт теплопровідності. Не дивлячись на те, що за вікном вирувала холодна погана погода, в приміщенні зберігається сприятлива температура.

- Вогнестійкість. Завдяки унікальному складу продукт не піддається загоряння.

- Високий рівень звукопоглинання. Мінеральна вата це не тільки чудовий утеплювач, але і прекрасний звукоізоляційний матеріал. Звукоізолююча здатність забезпечує відмінні акустичні якості в будинку. До того ж, як приємно після важкого робочого дня насолодитися непроглядній тишею.

- Нешкідливість. До складу виробу входять виключно натуральні компоненти. Продукт без запаху, має м'яку не колючий приємну на дотик структуру. Працювати з таким товаром одне задоволення.

- Біостійкість. Неподатливість різноманітним комахам і гризунам. Люди, які живуть в приватних будинках, повинні оцінити по достоїнству таку унікальну здатність. Адже миші і щурі впродовж всього існування були сусідами з людиною.

- Не дає усадку. Ця здатність дозволяє матеріалу служити з користю протягом тривалого періоду.

- Зручність транспортування. Завдяки легкій вазі і здатності стискатися займає малий простір. А після доставки форма повертається до колишніх параметрам. Задля забезпечення максимальної зручності виробник подбав про зручну мультиупаковки, завдяки якій, практичність при транспортуванні примножена.

- Легкість при монтажних роботах. Легка вага дозволяє експлуатувати матеріал в самих екстремальних місцях.

- Довговічність. Виробники заявляють, що мінеральна вата Кнауф прослужить вірою і правдою понад півстоліття.

- Зниження витрат. Завдяки тому, що матеріал здатний регулювати мікроклімат, в зимовий час в приміщенні буде тепло, а в виснажливу спеку прохолодно.

При виготовленні вати в її склад не додають відбілювачів і барвників. Матеріал має приємний коричневий колір характерний саме мінвати компанії KNAUF. Якщо необхідно провести маніпуляції пов'язані з утепленням приміщення, даний бренд має «повний віз» схвальних рецензій і гарантує найвищу якість своєї продукції. Продукція у відповідності з усіма нормативами схильна токсикологічними і радіологічними дослідженнями.

Less
More
Showing 1 - 10 of 10 items

Filter by: