Оздоблювальні матеріали

There are 46 products.

Для того щоб поверхня мала декоративну вишуканість, балувала людське око, служила вірою і правдою довгі літа про неї необхідно подбати. Оздоблювальні матеріали покликані забезпечити належний захист основи від негативного впливу зовнішнього середовища, від механічних пошкоджень, а також зрадити йому естетичності. Представлений матеріал знайшов св...

Для того щоб поверхня мала декоративну вишуканість, балувала людське око, служила вірою і правдою довгі літа про неї необхідно подбати. Оздоблювальні матеріали покликані забезпечити належний захист основи від негативного впливу зовнішнього середовища, від механічних пошкоджень, а також зрадити йому естетичності. Представлений матеріал знайшов своє застосування на кінцевому або передостанньому етапі будівництва, коли необхідна фінішна обробка покриття.

До групи оздоблювальних матеріалів входить:

- Лакофарбова продукція. Це рідкі склади, які наносяться на підставу рівномірним тонким шаром. Оброблена поверхня через деякий час висихає і твердне, створюючи захисний бар'єр (шар). Даний шар (плівку) прийнято називати лакофарбовим покриттям. Плівка має високе зчеплення з поверхнею, захищаючи її від гниття, корозії, різноманітних шкідників, а також істотно покращує її зовнішній вигляд, надаючи певний колір і навіть фактуру. Для якісного покриття необхідно орієнтуватися в лакофарбових засобах, з огляду на їх характеристики і здібності. До подібного матеріалу відносять фарби (як фасадні, так і інтер'єрні), емалі, лаки, грунтовки, шпаклівки, антисептики.

- Склополотно. Це абсолютно нове інноваційне рішення в будівництві, прорив покликаний створити екологічно безпечне покриття в будь-якому житловому приміщенні. Особливе призначення скловолокна полягає в тому, що він є чудовим попередніми армирующим покриттям під фарбування. Продукт широко застосовується в будівельно-ремонтних роботах, як армуючий матеріал, який зберігає цілісність поверхні, захищаючи її від утворення тріщин. В процесі виробництва вироби використовується уникализировать метод пресування, завдяки якому найтонші хаотично розкидані волокна перетворюються в цілісну продукцію. Склополотно або як його ще часто називають павутинка, при контакті з вогнем пасивний (не горить), здатний «дихати» екологічний і нешкідливий. При поклейке, з матеріалом досить просто управлятися. Спершу необхідно прогрунтувати підстава не економлячи грунт, потім нанести рівномірний клейовий шар. Після чого приклеїти стеклохолст, видаляючи з під нього залишки повітря. Рекомендовано після фіксування матеріалу нанести клей і на зворотну «лицьову» сторону, так щоб лист з обох сторін добре просочився.

- Флізелін. Білий або жовтуватий нетканий матеріал прокладки, що складається з целюлозних волокон, а також додаткових компонентів у вигляді волокон поліестеру. На ринку будівельних матеріалів білий колір є домінуючим, але при бажанні є можливість підібрати будь-який відтінок в залежності від обраної тканини. Це екологічно чистий, а також «дихаючий» матеріал, за допомогою якого вдається досягти ідеально рівній пофарбованої поверхні без будь-яких дефектів. При поклейке з матеріалів дійсно просто працювати. У сухому вигляді полотна легко підганяються один до одного, що дозволяє заощадити час і гроші. Для того щоб приклеїти продукт до основи не потрібно проробляти ніяких попередніх маніпуляцій з поверхнею (гарантувати тощо.).

Less
More
Showing 1 - 24 of 46 items