OSB, QSB, покрівля

There are 84 products.

В сучасному світі будова малоповерхових будинків користується величезною популярністю. Каркасне та котеджне будівництво дозволило створити величезний попит на найрізноманітніші будівельний продукт. Одним з дійсно унікальних і незамінних матеріалів є OSB і QSB. Плити необхідні при створенні суцільного решетування під всі види покрівельних констру...

В сучасному світі будова малоповерхових будинків користується величезною популярністю. Каркасне та котеджне будівництво дозволило створити величезний попит на найрізноманітніші будівельний продукт. Одним з дійсно унікальних і незамінних матеріалів є OSB і QSB. Плити необхідні при створенні суцільного решетування під всі види покрівельних конструкцій, застосовуються для обшивки стін і стель, що не виділяю шкідливої ​​речовини у вигляді формальдегідів.

OSB (орієнтовано-струженная плита) - продукт, отриманий в результаті з'єднання клеять речовинами дерев'яної стружки, який проходить пресування під потужним тиском з впливом високих температур. Основну структуру матеріалу займають довгі тріски, які укладаються один до одного перпендикулярним тришаровим чином. Як результат маємо дуже міцну і еластичну плиту.

QSB - це високоякісна одношарова древесностружечная плита, створена із застосуванням високотехнологічного обладнання. Виріб складається з стружок і трісок хвойних порід деревного масиву, які забезпечують матеріалу високу щільність. Сполучному речовиною служить особливий клей (з сечовиною) забезпечує виріб небувалою стійкість до агресивного вологого впливу. В процесі виробництва продукт поміщається в спеціальну камеру, де під дією високих температур проходить наступне пресування.

При виробництві виробів до складу додається фенол, який і забезпечує високі водовідштовхувальні характеристики. Що ж стосується нейтралітету до впливу вогню то тут QSB немає рівних, хоча OSB-3 плита теж не далеко пішла. У багатьох прогресивних країнах OSB і QSB служить конструктивним підставою для всього мансардного і котеджного будівництва, виступаючи незамінним елементом каркасного побудови. Матеріал відмінно себе зарекомендував як суцільного решетування під фальцевую покрівлю та гнучку бітумну черепицю. QSB з обох сторін оброблений водовідштовхувальним лаком, що забезпечує продукт практично універсальним спектром застосування.

Перед проведенням монтажних робіт необхідно переконатися в рівності поверхні, придивитися до обрешітки і кроквяних ніг, які відповідають за її рівномірне розташування. В іншому випадку нерівність стропильних ніг спричинить за собою утруднення проведення робіт (великі нерівності можуть перешкоджати з'єднанню «гребінь-пазів» по ​​всьому периметру плити). Мокрий ОСП краще відставити вбік і почекати до повного висихання, після чого обробити від біологічної корозії. Неопалюване простір між горищем обов'язково повинно провітрюватися. Хороша вентиляція гарантія довгої «життя» покрівельного покриття, тому вентиляційні отвори повинні складати понад 1/150 всього горизонтального покриття. Для кріплення матеріалу на даху знадобиться молоток і спіральні цвяхи (51 мм) або ж кільцеві (45 - 5 мм). Відстань між цвяхами на стропильних ногах становить 30 см, а на риштуваннях 15 см.

Для того щоб дахове покриття забезпечувало надійний захист над головою, будь-то протяг, пекучі сонячні промені, опади у вигляді дощу або снігу необхідно подбати про якісне матеріалі для каркаса яким і є QSB і OSB.

Less
More
Showing 1 - 24 of 84 items