ОСБ плита (OSB) EGGER

There are 7 products.

EGGER - австралійський бренд відомий споживачеві завдяки дерев'яним плитам OSB. Це листовий композитний будівельний продукт. Компанія займається виробництвом ОСП, застосовуючи при цьому власні технологічні розробки. Для виготовлення застосовується виключно високоякісна сировина - хвойний ліс, що відрізняється неймовірною гнучкістю і біологічної...

EGGER - австралійський бренд відомий споживачеві завдяки дерев'яним плитам OSB. Це листовий композитний будівельний продукт. Компанія займається виробництвом ОСП, застосовуючи при цьому власні технологічні розробки. Для виготовлення застосовується виключно високоякісна сировина - хвойний ліс, що відрізняється неймовірною гнучкістю і біологічної стійкістю.

У процесі виготовлення з очищеного від кори колоди ножами строгаются тріски. Після їх повного висихання проходять просочення спеціальним допомогою клею, до складу якого додається водовідштовхувальна смола, антисептик, віск і борна кислота. Перпендикулярне розташування трісок дозволяє матеріалу витримати значне навантаження. Після того як сировину складено належним чином починається процес пресування, приблизна температура якого становить 200 градусів. Отримання різнокольорових відтінків матеріалу залежать саме від варіацій температурного режиму.

Чотири відмінні риси між OSB EGGER і деревним масивом:

- ОСП має підвищену міцність і стійкість до ударів. Чи не розколюється і не деформується, чого не скажеш про звичайний дереві.

- ОСП зберігає форму при поступальних навантаженнях.

- ОСП непіддатливі впливу грибка і різних мікроорганізмів.

- Однорідність в масі.

OSB EGGER - це сучасна альтернатива звичайній дошці, яка не має недоліків у вигляді сучків, кульових ущільнень, відколів і тріщин. Якщо необхідно придбати матеріал, а покупець не може віддати якомусь із них свою перевагу (OSB EGGER VS ДСП) краще зупинитися на першому, так як він у виграші за всіма пунктами:

- Більш міцний, стабільний, водостійкий і довговічний.

- Вхідні компоненти налічують меншу кількість хімічних речовин.

- Велика фракція волокон забезпечує міцність конструкції, не дозволяючи часткам відколюватися.

- Величезні тріски надійно фіксують цілісність матеріалу.

- Відмінні водовідштовхувальні здатності в порівнянні зі звичним ДСП.

- Гладка приємна на дотик поверхню.

Види плит:

- OSB-1 застосовуються всередині приміщень в умовах зниженої вологості.

- OSB-2 також використовується всередині приміщень, але має більш високі показники вологостійкості.

- OSB-3 матеріал стійкий до підвищеної вологості.

OSB плита EGGER відмінно себе зарекомендувала в усіх країнах Євросоюзу. І все завдяки екологічності і небувалим механічним характеристикам. В результаті досліджень було встановлено, що ОСП-3 містить такий же рівень емісії формальдегіду, як і природна деревина.

Переважно плити (приблизно 90%) застосовуються в будівництві. Продукт використовується як незамінний елемент при спорудженні перекриттів і підлог. Під час теплоізоляційної і фасадної обшивки. При початковому етапі будівництва будинків як матеріал для опалубки. Також вважається незамінним в меблевій сфері. Купуючи даний продукт, людина отримує гармонійне співвідношення ціни / якості, високоекологічний матеріал відповідний вищим стандартам якості.

Less
More
Showing 1 - 7 of 7 items

Filter by: