Будівельні суміші

There are 486 products.

Клей для плитки і будівельні суміші

На даному етапі розвитку для досягнення поставлених будівельних завдань вже не використовують цемент і пісок, а йдуть в ужиток готові сухі суміші, наприклад клей для плитки. Виготовлення їх складу проводиться в наукових високоспеціалізованих центрах із застосуванням останніх наукових досліджень. Хоча будь-яки...

Клей для плитки і будівельні суміші

На даному етапі розвитку для досягнення поставлених будівельних завдань вже не використовують цемент і пісок, а йдуть в ужиток готові сухі суміші, наприклад клей для плитки. Виготовлення їх складу проводиться в наукових високоспеціалізованих центрах із застосуванням останніх наукових досліджень. Хоча будь-який виробник свій метод тримає в жорстокій таємниці, все ж принципи виготовлення даних продуктів однакові. Якщо взяти будь-яку суху будівельну суміш, то можна помітити, що їх основою виступають полімерні або мінеральні в'яжучі матеріали. Вони повинні бути вищої якості, так як від них залежить щільність і міцність кінцевої продукції. До того ж до складу цих будівельних матеріалів неодмінно входять дисперсійні порошки, різні присадки-модифікатори, наповнювачі, які служать гарантом за встановлені технологічні якості. Іншими словами відповідають за його призначення - це може бути штукатурна, плиткова, кладочна суміш, продукт для стяжки або наливної підлоги.

На нинішньому ринку будматеріалів можна побачити колосальну кількість сумішей різного призначення і різної цінової категорії. За призначенням даний продукт класифікують на такі основні категорії: теплоізоляційні, вогнетривкі, акустичні, лісоматеріали, бетон, клей для плитки. Два останніх мають найбільше застосування, оскільки видаються універсальними. Якщо з вибором будматеріалу, який потрібен в ремонті ще можна, як-то визначиться, то з питанням як вибрати якісний товар потрібно буде мучитися.

При виборі потрібно знати про те, що якісна суміш повинна мати:

- стійкість до різних механічних впливів;

- стійкість до агресивних впливів атмосферних процесів;

- як ідеал, не повинна боятися води;

- повинна прекрасно і рівно лягати на підставу, не утворюючи при цьому тріщини.

Купівля хороших будівельних сумішей, таких як клей для плитки , буде найпростішим справою, якщо дотримуватися дані рекомендаціям.

Випускається цей продукт в герметично запакованих паперових мішках по 5, 25, 30, 50 кг. Для початку роботи їх потрібно розвести певною кількістю води (рекомендації виробника знаходяться на упаковці). Є випадки, коли перемішавши розчин, потрібно витримати до 20 хв, і після ще перемішати.

Переваги використання сухих будівельних сумішей в порівнянні з традиційними методами виконання робіт:

- Підвищується продуктивність праці в 2 рази, залежно від механізації роботи, транспортування, виду робіт.

- Знижується матеріаломісткість в 4 рази через можливість покриття тонкими шарами. Для плиткових робіт показник зростає до 7, а при вирівнюванні стель і стін - до 10.

- Характеризується стабільністю складів, що підвищує властивості будівельних робіт.

- Довгий термін зберігання без порушень якостей; витрата в міру потреби.

- Можливість транспортування і збереження при критичній температурі.

- Висока гідроізоляційна здатність.

- Нерасслаіваемость.

- Велика адгезія до матеріалів (плитка, камінь, цегла і т.д.), наприклад така суміш як клей для плитки ; підвищується довговічність облицювання (гідроізоляційної, штукатурної, обробної і т.п.).

Less
More
Showing 1 - 24 of 486 items

Filter by: