Базальтова вата PAROC

There are 12 products.

Базальтова вата PAROC - виріб відомої Фінської компанії. Це світовий лідер по виробництву високоякісної мінеральної вати, який освоїв будівельний ринок більше 70 років тому. Підприємство протягом усього свого існування постачає утеплювачем багато країн у всіляких галузях промисловості. Матеріал вдалося виявити завдяки вулканічному виверження ка...

Базальтова вата PAROC - виріб відомої Фінської компанії. Це світовий лідер по виробництву високоякісної мінеральної вати, який освоїв будівельний ринок більше 70 років тому. Підприємство протягом усього свого існування постачає утеплювачем багато країн у всіляких галузях промисловості. Матеріал вдалося виявити завдяки вулканічному виверження кам'яних порід, які зазвичай в складі базальту становлять 96 - 98% його ваги. Решта 2 - 4% займають в'яжучі речовини.

Особливі характеристики базальтової вати PAROC:

- Відмінні гідрофобні властивості.

- Високі технологічні показники.

- Величезна міцність при меншій питомій масі.

- Нешкідливість, екологічність.

- Чудова стійкість до підвищеної вологості.

- Стійкість до екстремальних температур.

- Тривалий термін служби.

Базальтовий утеплювач PAROC і його три головні достоїнства відповідають за вищу якість:

1. Це єдиний в своєму роді виробник кам'яної вати, який має приватне геолого формування.

2. Продукт виготовляється за унікальною технологією за допомогою, якої вдалося відтворити високоякісне волокно зі стисненим діаметром (3-4,5 мкм) і мінімальної довгою (35-50 мм). При цьому в продукті знаходиться всього близько 1% неволокнистих включень. В процесі виробництва застосовується «Ейфелева технологія», яка і забезпечує виготовлення особливого мінерального волокна.

3. Базальтове волокно піддається спеціальній обробці, яка забезпечує матеріалу високу гідрофобність, небувалу серед конкуруючих продуктів.

Особливі якості:

- гідроізоляційні якості матеріалу: РН = 1,22; Мк = 2,74. Серед аналогів, представлених на сучасному ринку це кращі показники водостійкості;

- нейтральне середовище інфільтрату з масиву вати;

- виняткове опір до лужної і сульфатно-лужному середовищі;

- не вступає в реакцію з усіма існуючими маслами і розчинниками;

- стійкість до слабкокислим і кислим середах.

Завдяки використанню природних компонентів вдалося отримати матеріал, що володіє унікальними властивостями мінімізації забруднень, захисту від шуму і економії енергії. Матюкав, володіє чудовими теплоізоляційними властивостями завдяки пористій волокнистій структурі. Базальтова вата PAROC може застосовуватися в процесі утеплення скатних або плоских покрівель, в житлових приміщеннях з метою утеплення стін (цегла, дерево, піноблок, бетонна поверхня і т.д.). Також, використовується для теплоізоляції фасадних систем з повітряним зазором, як ізоляційний матеріал при заливці фундаменту і підлоги.

При здійсненні монтажних робіт необхідно захистити руки одягнувши рукавички, в іншому випадку може виникнути неприємний свербіж, надалі роздратування шкіри. Базальтові волокна також можуть проникати по всьому тілу. Щоб уникнути цього необхідно, одягнути щільно прилеглий одяг і не забути про головний убір.

Less
More
Showing 1 - 12 of 12 items

Filter by: