Гіпсокартон RIGIPS (РИГИПС)

There are 13 products.

Гіпсокартон Рігіпс

Гіпсокартон Рігіпс Київ розкуштував досить недавно, така як польський виробник на ринку близько п'яти років.

Компанія «Saint-Gobain» - відомий в усьому світі виробник високоякісного матеріалу у вигляді різних сумішей на основі гіпсу, складів необхідних для обробки стельових поверхонь, а також продукту, який викликав небувалий ...

Гіпсокартон Рігіпс

Гіпсокартон Рігіпс Київ розкуштував досить недавно, така як польський виробник на ринку близько п'яти років.

Компанія «Saint-Gobain» - відомий в усьому світі виробник високоякісного матеріалу у вигляді різних сумішей на основі гіпсу, складів необхідних для обробки стельових поверхонь, а також продукту, який викликав небувалий фурор на будівельному ринку - гіпсокартону. В процесі виробництва виготовляється гіпсокартон для різної середовища застосування, а також різних габаритів.

Гіпсокартон RIGIPS (РИГИПС) найяскравіший представник представленого концерну. Впровадження новітніх інноваційних розробок дозволило бренду за найкоротші терміни завоювати довіру і позитивні рецензії, як серед звичайних людей, так і висококваліфікованих професіоналів. Весь матеріал пропонований споживачу пройшов тестування і відповідає всім міжнародним стандартам якості. Гіпсокартонні плити Рігіпс ідеально підходять для внутрішньої обробки житлових приміщень, офісів, виробничих цехів і інших установ.

Купити гіпсокартон РИГИПС швидко і вигідно в інтернет магазині Стройотдел, ціна на гіпсокартон РИГИПС в м .Київ найнижча + доставка по місту.

Конструктивний продукт складається з сердечника у вигляді гіпсу з різноманітними добавками, що підвищують його характеристики. Зверху по обидва боки наклеюється армована захист - надміцний пресований картон. Дана марка випускає гіпсокартонні вироби 12,5 мм товщини. Так як це природний екологічно чистий матеріал, в ньому не міститься шкідливих для людського життя речовин, при виготовленні вироби в атмосферу не викидаються елементи, що шкодять навколишньому середовищу. В процесі монтажу з матеріалом дуже приємно працювати, оскільки він без запаху, а також не виділяє алергени і інші, небезпечні для людського організму речовини. Будівельні конструкції, зведені за допомогою даного бренду, чудово себе зарекомендували як:

Лист гіпсокартону або фото гіпсокартону Рігіпс можна знайти на сайті Стройотдел.

Застосування гіпсокартону РИГИПС.

- Пожежобезпечні споруди.

- Захищені від впливу вологи.

- Високо звукоізоляційні поверхні.

- Конструкції з великим теплоізоляційним потенціалом.

Рігіпс Київ продає гіпсокартон, профіль для гіпсокартону РИГИПС, ціна гіпсокартон одна з найнижчих в СТРОЙОТДЕЛ.

Багато в чому унікальна структура матеріалу, що складається з кристалізуватися води (приблизно 20%) не піддається загоряння навіть при прямому контакті з мовою полум'я. Якщо вивчити матеріал більш детально то можна з'ясувати, що при обробці поверхні в 1 м 2 створена площину вміщує приблизно дві літри води. З метою пожежної безпеки рекомендується застосовувати гіпсокартон, перевіреної часом компанія «Saint-Gobain» RIGIPS. Саме тому матеріал так актуальний і популярний на сучасному ринку будматеріалів.

Висока пористість забезпечує матеріалу унікальну здатність «дихати» створюючи особливий мікроклімат в приміщенні. Виходить, що коли в кімнаті висока вологість гіпсокартон її вбирає, роблячи повітря більш відповідним для проживання, а при спеці віддає. До всього іншого слід додати, що матеріал дійсно простий в монтажі, що значно скоротить час проведення оздоблювальних робіт.

Завдяки друку знаходиться на тильній стороні завжди можна переконатися в тому, що це не чергова підробка, а справжній гіпсокартонний лист Rigips.

Less
More
Showing 1 - 13 of 13 items

Filter by: