Профіль для гіпсокартону 0,55 мм

There are 30 products.

Висококваліфіковані фахівці не тільки створили унікальний обробний будівельний матеріал у вигляді гіпсокартону, а й розробили ефективний елемент кріплення, який в значній мірі спрощує монтаж вироби і прискорює роботи зі зведення конструкцій. Профіль для гіпсокартону 0,55 мм - це незамінний продукт широко застосовується з метою спорудження різно...

Висококваліфіковані фахівці не тільки створили унікальний обробний будівельний матеріал у вигляді гіпсокартону, а й розробили ефективний елемент кріплення, який в значній мірі спрощує монтаж вироби і прискорює роботи зі зведення конструкцій. Профіль для гіпсокартону 0,55 мм - це незамінний продукт широко застосовується з метою спорудження різноманітних за специфікою каркасів, на які в майбутньому кріпиться гіпсокартон. Якщо дати визначення кріплення більш детально, то це довгомірний елемент, що виник з тонкої сталевої стрічки, що пройшов попередню холодну прокатку на спеціальних профілів верстатах.

Профіль для гіпсокартону 0,55 мм затребуваний при зведенні багатьох споруд, де передбачається установка гіпсокартонних плит. Він експлуатується на сільськогосподарських і промислових підприємствах, при спорудженні житлових і громадських конструкцій. Високоефективне, продуктивне сучасне будівництво не можна уявити без профілів, які сприяють швидкій і в той же час простий збірці каркасів. Профілю не замінні при монтажі стінних перегородок, створення багаторівневих стель, також вони гарні для зведення ідеально рівних поверхонь несучих стін.

Завдяки цинкової обробці виходить досить легкий і довговічний товар, так як він не піддається корозії. Товщина - це основний критерій, що впливає на міцність і довговічність профілю, тобто, чим він товстіший, тим надійніше буде конструкція. Виробник виготовляє матеріал зі стандартною довжиною пропонованої споживачеві в двох варіантах - 3 або 4 метри. Але це не біда, навіть якщо необхідно провести монтаж в невеликій кімнаті профіль досить просто розділити на необхідний розмір, для цього знадобляться електрику, болгарка і диск. Також він просто кріпиться до основи, для цього можна застосувати шуруповерт або дриль. Профіль в залежності від призначення може бути несучим і напрямних. Це два найбільш експлуатовані види профілів. Несучий профіль тримає основну масу конструкції, саме тому матеріал повинен бути досить міцним, яким і є профіль товщиною 0,55 мм. У той час як для направляючого профілю підійде метал тонший.

Профілю для гіпсокартону 0,55 мм підрозділяються:

- Стельовий (головний) CD-60. Це, по суті, універсальний профіль, широко застосовується в якості основного компонента обрешітки, використовується при спорудженні каркасів всіляких конструкцій, як вбудованих, так і окремо збираються.

- Направляючий (головний) UD-30. Необхідний при монтажі стельової гіпсокартонної поверхні.

- Перегородковий C, CW. Знайшов своє застосування в зведенні стін-обманок, шаф, стаціонарних перегородок і створення легких стін.

- Пристінний-перегородковий U, UW. Виступають в ролі направляючих для майбутніх перегородок.

Якщо є час і бажання можна спробувати власноруч облаштувати житлове приміщення, але все ж краще вдатися до допомоги досвідченого фахівця, який грамотно підрахує кількість необхідного матеріалу і зробить в будинку якісну обробку.

Less
More
Showing 1 - 24 of 30 items

Filter by:

Manufacturer