Гіпсокартон Knauf (Кнауф)

There are 17 products.

Гіпсокартон Кнауф

На гіпсокартон кнауф ціна досить демократична в інтернет магазині Стройотдел

Гіпсокартон Knauf (Кнауф) - високоякісний ремонтно-будівельний матеріал від однойменного всесвітньо відомого бренду. Продукт виготовлений із двох основних компонентів, які проглядаються в його назві. Так, в якості гіпсокартонного «особи» і в той же ...

Гіпсокартон Кнауф

На гіпсокартон кнауф ціна досить демократична в інтернет магазині Стройотдел

Гіпсокартон Knauf (Кнауф) - високоякісний ремонтно-будівельний матеріал від однойменного всесвітньо відомого бренду. Продукт виготовлений із двох основних компонентів, які проглядаються в його назві. Так, в якості гіпсокартонного «особи» і в той же час армирующего елемента виступає міцний пресований картон, приклеєний поверх сердечника у вигляді гіпсової суміші з усілякими підвищують характеристики добавками.

Виріб знайшло своє застосування у всіляких будівельно-оздоблювальних процесах. Його широко застосовують при спорудженні міжкімнатних перегородок, створення арочних конструкцій, ніш, ідеально рівних несучих поверхонь, монтажі найскладніших багаторівневих стель і т.п. Вдаючись до експлуатації гіпсокартону, забудовник буквально виключає «мокрі» процеси, зводить нанівець застосування різноманітних оздоблювальних сумішей. Гладко рівна поверхня прекрасно піддається фінішної обробки, на неї можна наносити фарби на всілякої основі, клеїти шпалери і плитку.

Добре зарекомендував себе вологостійкий гіпсокартон кнауф, з хорошими поєднанням ціни і якості

Гіпсокартон Кнауф різниться за своїми характеристиками і буває:

- Звичайний. Найбільш популярний і поширений вид, що добре зарекомендував себе при обробці приміщень з сухою і не дуже вологою атмосферою в приміщенні.

- Вологостійкий. Має неймовірну низькі показники водопоглинання (менше 10%), що не допускає потрапляння вологи всередину вироби. Завдяки особливій просочення продукт має практично нульову ймовірність виникнення цвілі та інших грибкових утворень. Гіпсокартон Knauf можна з легкість дізнатися серед інших листів завдяки зеленому відтінку. Використовується на лоджіях, кухнях, у ванних кімнатах, туалетах, банних будівлях тощо.

Гіпсокартон кнауф 12.5 мм можна сказати старожил на ринку гіпсокартону

- Вогнестійкий. Завдяки унікальним добавкам пожежна безпека в приміщенні має найвищі показники. Висока стійкість до прямого впливу вогню посприяла популяризації матеріалу серед власників підприємств громадського харчування, ресторанного бізнесу, кондитерських та пекарень. Так як матеріальні збитки від пожежі великі, а в деяких випадках і жалюгідні, краще подбає про безпеку заздалегідь, щоб в майбутньому їм запобігти.

- Комбіновані (вологостійкі та вогнетривкі). Це більш дорогий матеріал, який може встановлюватися біля гарячих джерел або ж в банних і душових приміщеннях.

Гіпсокартон Knauf (Кнауф) виготовляється на високотехнологічному інноваційному механізованому устаткуванні, під пильним контролем висококваліфікованих фахівців. Кожна гіпсокартонна плита має найвищий стандарт якості, згідно зі світовими вимогами. Найважливішим показником продукту є його екологічність, матеріал абсолютно нешкідливий для навколишнього середовища і для життя людини. Завдяки ПАРОПРОНИКНА властивості виріб «дихає», забезпечуючи сприятливий клімат всередині приміщення. Використання гіпсокартону марки Кнауф багато в чому спрощує проведення оздоблювальних робіт.

Less
More
Showing 1 - 17 of 17 items

Filter by: