Самовирівнююча суміш

There are 35 products.

Одним з найважливіших факторів по відтворенню довговічного та надійного підлогового покриття є заздалегідь підготовлена ​​рівна поверхня, без будь-яких недоліків і недоробок. Ні в якому разі не варто ігнорувати це правило, оскільки в іншому випадку фінішне покриття може деформуватися. А додаткові витрати при ремонтних роботах вкрай неприємне яви...

Одним з найважливіших факторів по відтворенню довговічного та надійного підлогового покриття є заздалегідь підготовлена ​​рівна поверхня, без будь-яких недоліків і недоробок. Ні в якому разі не варто ігнорувати це правило, оскільки в іншому випадку фінішне покриття може деформуватися. А додаткові витрати при ремонтних роботах вкрай неприємне явище. У цьому не легкому на перший погляд питанні чудово допоможе самовиравнівающаяся суміш (самовирівнюється підлогу, наливна підлога). Як правило, застосовуючи цей склад, поверхня виходить дивно рівною, без будь-яких дефектів, небувалою міцності. По суті, матеріал приймає форму самостійно, розтікаючись по основі.

Основними єднальними елементами суміші є цемент або гіпс. Додатковими компонентами виступають дрібнозернисті наповнювачі, пісок, різноманітні спеціальні добавки. Пігменти і клей додаються з метою більшої еластичності для більш швидкого або повільного затвердіння і т.д. Самовирівнювальні суміші застосовуються для отримання базового шару. Їх використання, як кінцеве фінішне покриття неприпустимо. Склад використовується при нівелюванні виключно в тих випадках, коли висота перепаду становить всього-на-всього кілька міліметрів.

В основному самовирівнюючі суміші поділяють за складами:

- Цементні склади мають найширший споживчий попит і застосовуваний спектр. Шар покриття становить від 2 мм до 50 мм. Як довго буде застигати поверхню залежить саме від покладеного шару. Цементні суміші чудово себе зарекомендували в приміщеннях з підвищеною вологістю (гаражі, підвали, ванні кімнати). При покупці матеріалу доведеться трохи витратитися але він того вартий.

- ангідридну склади, що включають в себе гіпсовий компонент, мають швидковисихаючі властивість. Залежно від потреби товщина шару становить від 2 до 10 см. Використання даного матеріалу виключається в середовищі з підвищеною вологістю, це категоричне і невід'ємне правило для ангідридних сумішей.

Для того щоб вибрати необхідний склад слід враховувати той факт, що для вологих і сирих приміщень використовуються тільки цементні склади. А для приміщень з сухим «кліматом» підійдуть як цементні, так і гіпсові суміші. При купівлі товару споживач в першу чергу повинен звернути увагу на швидкість висихання та ціну суміші. Серед позитивних аргументів складів виділяють неймовірну простоту в процесі експлуатації. Також самовирівнюючі суміші забезпечують довговічність і міцність покриття, в їх складі знаходяться натуральні безпечні для здоров'я і життя людини елементи. Це неймовірно пластичний, екологічно чистий продукт.

Людина навіть без особливих навичок в силах сам зробити наливна підлога, все, що потрібно це всього лише слідувати виробничої інструкції, яка обов'язково повинна знаходиться на тарі. Слід запам'ятати, що приготований розчин має гарну плинність протягом 40 хвилин.

Less
More
Showing 1 - 24 of 35 items