Базальтова вата TERMOLIFE

There are no products in this category.

Базальтова вата TERMOLIFE - високоякісний продукт, створений шляхом ретельного відбору і оброблення базальтових гірських порід. В процесі виробництва товару не використовуються шихта і шлаки, що закономірно позитивно впливає на фізичні властивості виробу, підвищуючи його термін експлуатації. Унікальний сполучний матеріал забезпечує ідеальне зче...

Базальтова вата TERMOLIFE - високоякісний продукт, створений шляхом ретельного відбору і оброблення базальтових гірських порід. В процесі виробництва товару не використовуються шихта і шлаки, що закономірно позитивно впливає на фізичні властивості виробу, підвищуючи його термін експлуатації. Унікальний сполучний матеріал забезпечує ідеальне зчеплення між волокнами, зраджуючи утеплювача найвищі фізико-механічні якості плит Термолайф.

Особливі властивості матеріалу:

- Захист від втрати тепла. Забезпечується завдяки величезній кількості повітряних пір розташованих усередині утеплювача.

- Стійкість до вогню. Мінеральна вата захищає від розповсюдження пожежі і застосовується в якості вогнезахисту.

- Паропроникність. Сприяє випаровуванню конденсату, який створюється всередині приміщення в процесі життєдіяльності людини.

- Надзвичайна надійність. Матеріал здатний витримати вертикальне навантаження, яка становить 45 кПа при цьому, не деформуючись при досить тривалому терміні. Це забезпечується завдяки унікальним властивостям волокон сполучної речовини, а також самої структури мінеральної вати.

- Чудові звукоізолюючі здатності. Матеріал зводить до мінімуму ризик утворення стоячих звукових хвиль усередині приміщення.

- Гідрофобність. У процесі виробництва в склад продукту додаються гидрофобизирующие компоненти кремнійорганічних і олійних видів, які сприяють ефективним водовідштовхувальним властивостям.

- Екологічність. При виготовленні застосовується сировина, яка утворилася в результаті вулканічних вивержень, тобто натуральний компонент. Під час всього терміну експлуатації матеріал не руйнується і не виділяє токсичні речовини.

- Легкість при монтажі. Матеріал дуже зручний в застосуванні завдяки своїй «повітряної» масі, м'якості, що добре позначається на перетворенні необхідної форми, без проблем ріжеться за допомогою канцелярського ножа.

- Стійкість до хімічних впливів. Пасивне ставлення до всіх відомих хімічних складів, виняток будь-якої реакції з агресивними препаратами.

Застосування утеплювачів TERMOLIFE широко поширене серед:

- Технічної ізоляції газопроводів, вентиляційних каналів, воздуховодов, холодильних установок тощо Продукт використовується як фільтруючий елемент.

- Покрівельного утеплювача. Виріб захищає підпокрівельний простір від перегріву охолодження, створює найбільш підходящий мікроклімат всередині будівлі.

- Фасадної теплоізоляції. Забезпечує приміщення додатковим комфортом, створюючи сприятливий мікроклімат, мінімізує проникнення небажаних шумів зовні.

- Теплоізоляції всередині будівель. Найкраще для цього підійдуть легкі марки утеплювачів невеликої товщини.

- Теплоізоляції підлог. Дозволяє заощадити на опаленні.

Купуючи продукт компанії Термолайф, людина наділить свій будинок теплом і затишком, створить в приміщенні особливий мікроклімат найбільш підходящий для його довгого і безтурботного проживання.

Less
More