Розчин для кладки

There are 23 products.

Розчини для кладки - ретельно дозований дрібнозернистий склад на основі неорганічних в'яжучих компонентів, дрібних заповнювачів і різноманітних добавок. Простіше кажучи - це розчин, що складається з цементу і піску, розведений у відповідній пропорції необхідною кількістю води. Відразу ж після приготування замісу матеріал придатний до експлуатац...

Розчини для кладки - ретельно дозований дрібнозернистий склад на основі неорганічних в'яжучих компонентів, дрібних заповнювачів і різноманітних добавок. Простіше кажучи - це розчин, що складається з цементу і піску, розведений у відповідній пропорції необхідною кількістю води. Відразу ж після приготування замісу матеріал придатний до експлуатації, після застигання суміш твердне, стає неймовірно міцною, непоступливого до механічних пошкоджень. Приготований продукт застосовується не тільки для кладки, але також може бути задіяний при обробці і різних ремонтах.

Приготоване місиво має володіти високою міцністю, еластичністю і водоутримуючих характеристиками. Який розчин необхідно застосувати і на якому в'язкому компоненті, безпосередньо залежить від місця проведення робіт і умов його експлуатації. Для кам'яної кладки найчастіше задіюються розчини на цементній і вапняній основі, а також змішані склади (цементно-глиняний і цементно-вапняний) 25 або 50 марки.

Цементні склади широко задіяні для підземної кладки і кладки, яка знаходиться нижче рівня гідроізоляційного шару, в умовах насиченості грунту вологою не менше 80% всього обсягу пір. Це високоміцні і хімічно стійкі склади, що складаються з цементу, піску і води.

Вапняні склади володіють чудовою пластичністю і легко укладатися, мають відмінну адгезію з експлуатованої поверхнею і малу усадку. Основною перевагою матеріалу є його висока міцність і довговічність, а також непогана морозостійкість. Це повітряний продукт з повільним терміном затвердіння. Мінералізація вапняного розчину тягне за собою карбонізацію вапна з формуванням СаСО3. Даний вид сумішей використовується для споруд, що працюють в надземної області будівель, що зазнають невисока напруга. Щоб приготувати легкий розчин, який підвищує теплоізоляційні властивості кам'яної кладки, в суміш додають в якості наповнювачів туфи, шлаки, пемзу і багато інших пористі компоненти.

Цементно-глиняні розчини володіють достатньою морозостійкістю, відмінною укладатися і міцністю, відмінно підходять для надземної і підземної експлуатації. Складаються з цементу, піску, глиняного тіста і води.

Цементно-вапняні розчини - високоякісний морозостійкий надміцний матеріал, призначений для зведення будівель в надземної і підземної сфері. У його склад входить цемент, пісок, вапняне тісто і вода.

Основним критерієм, який диктує ціну розчину для кладки, є його склад. Суміші на цементній основі дорожче інших і це пов'язано з високою вартістю в'язкої речовини. Використання змішаних розчинів дозволяє заощадити. Але, все ж прибрати розчин, будьте пильні. Ознайомтеся з рекомендаціями, адже на тому місці, де зараз вийде заощадити, в майбутньому доведеться додатково витратитися.

Less
More
Showing 1 - 23 of 23 items