Скловата

There are 26 products.

У всі часи людству властивий пошук джерела затишку і тепла. Тепле облаштоване житло колись, здавалося якимось міфом і єдине, що зігрівало людини на певних етапах життя це розпалений багаття, парове опалення або включений камін. Все це так, але що робити, щоб це саме тепло не йшло в холодні стіни? З приходом інноваційної революції все різко зміни...

У всі часи людству властивий пошук джерела затишку і тепла. Тепле облаштоване житло колись, здавалося якимось міфом і єдине, що зігрівало людини на певних етапах життя це розпалений багаття, парове опалення або включений камін. Все це так, але що робити, щоб це саме тепло не йшло в холодні стіни? З приходом інноваційної революції все різко змінилося і тепер для того щоб тепло зберігалося в будинку необхідні певні заощадження, фахівці і матеріали. Ще одним важливим фактором домашнього затишку і приємного проведення супроводу є тиша. Адже кому хочеться на сімейне дозвілля чути сварки сусідів або гучне святкування чогось. Вбити двох зайців одним пострілом допоможе ізоляційний матеріал на основі мінеральної вати.

Утворюється продукт завдяки збризкують лавині вулкана породи, в результаті утворюючи вітряні нитки з розплавлених шлакових елементів, підхоплені спекотними вітрами. У процесі твори мінеральної вати необхідно розплавити сировинні компоненти, для цього матеріал поміщають в спеціальні плавильні котли, шахти або печі. Все це плавиться з дотриманням точних нормативів, в іншому випадку можуть втратитися позитивні властивості матеріалу. На наступному етапі в'язкий розплав відправляють в центрифугу, швидкість якої перевищує 7000 оборотів. В результаті розплавлена ​​маса збивається в валики, а потім розлітається на дрібні волокна. Після чого все це обробляється спеціальними смолами. Далі під сильним потоком повітря волокна відправляються в камеру, де вони лягають, утворюючи вид килимового покриття заданих розмірів. Уже охолоджені волокна переміщуються в Гофрувальні або Ламельні машину, де виріб отримує задану форму і об'єм. Потім слід полімеризація в спеціальній термокамері. На завершальному етапі мінеральна вата відміряється і обрізається до необхідного розміру, фасується в упаковку.

Розрізняють такі види мінеральної вати: скловата, шлаковая вата, базальтова вата. Вони мають між собою ряд відмінностей, серед яких: коефіцієнт теплопровідності, гігроскопічність, щільність, опір динамічним навантаженням, термостійкість і т.д.

Скловата складається з скляного бою (іноді вапняку) соди і піску. Через свою тендітної структури матеріал має деякі незручності при установці, так як проникає всюди (одяг, волосся). Але, не дивлячись на це матеріал широко застосовується, так як забезпечує високу міцність, теплопровідність і пружність. Витримує критичні температури +500 / -60 o C.

Шлакова вата - домінантним елементом матеріалу є шлакові відходи доменної металургії. Має чудову гигроскопичностью. Виключено застосування на фасадах і для теплоізоляції труб. Максимальна температура не повинна перевищувати +300 про З.

Базальтова вата або мінеральна вата. Теплопровідність продукту становить 0,032 до 0,038 Вт / мК. Матеріал витримує температуру +600 про С, з ним приємно працювати, його структура має не колючі властивості.

Мінеральна вата за своїми характеристиками нітрохи не поступається пінопласту. Але для утеплення фасадів краще віддати перевагу мінвати. Все ж таки в порівнянні з пінопластом вона має ряд переваг, серед яких:

- Вогнестійкість. На відміну від пінопласту матеріал не запалюється. При впливі високих температур продукт не виділяє токсичні речовини, він просто плавиться;

- Біологічна стійкість. У матеріалі виключена життя комах, гризунів та інших шкідників;

- Довговічність. При утепленні фасадів мінвата прослужить досить великий термін від 30 до 60 років. Не дивлячись на такий тривалий період продукт, не втратить свої початкові характеристики. Якщо порівняти його все з тим же пінопластом, то цей матеріал необхідно буде замінити через 10 - 20 років;

- Повітропроникність. Застосовуючи мінеральну вату будівля «дихає». Повітря постійно циркулює, проникаючи в маленькі отвір фасаду. Завдяки такій здатності волога не накопичується на поверхні будинку. Це призводить до ще одному не маловажно фактору, виключається можливість розмноження різноманітних грибків;

- Звукоізоляційні властивості. Завдяки хаотичному розташуванню волокон не утворюються звукові хвилі.

Less
More
Showing 1 - 24 of 26 items