Грунтовка

There are 44 products.

Грунтовка - рідина, призначена для попереднього оброблення поверхні перед обробкою. Це найважливіший будівельний матеріал, що виконує відповідальну роль в будівельній технологічному ланцюжку. Рідина наноситься на поверхню і моментально усмоктується в неї, нормалізує і зміцнюючи підставу, регулює пористість, підвищує зчіпні характеристики. До всь...

Грунтовка - рідина, призначена для попереднього оброблення поверхні перед обробкою. Це найважливіший будівельний матеріал, що виконує відповідальну роль в будівельній технологічному ланцюжку. Рідина наноситься на поверхню і моментально усмоктується в неї, нормалізує і зміцнюючи підставу, регулює пористість, підвищує зчіпні характеристики. До всього іншого грунтовки сприяють рівномірному нанесенню шпалерного і плиткового клею, штукатурного і лакофарбового покриття, борються з грибком і цвіллю.

Теоретично все оздоблювальні склади можна застосовувати без попереднього нанесення грунтовки, але заощадивши на одному, людина ризикує викласти величезну суму за видалення з'явилися дефектів, тріщин і відшарувань. Така економія не має виправданого результату. Грунтові суміші необхідні для оброблення важких поверхонь, надмірно або навпаки недостатньо пористих, забруднених і забруднених.

В залежності від поверхні необхідно підібрати найбільш підходящий матеріал:

- Грунтовки глибокого проникнення наносяться на нові оштукатурені підстави, а також асбоцемент.

- зміцнює грунтовками обробляється поверхню пухкої і обсипати мінеральної структури.

- Антикорозійний склад чудово підійде для очищених або нових металевих конструкцій, а також для поверхонь з корозійними утвореннями.

- Антисептическая просочення незамінна у випадках, коли необхідно обробити дерево, що має постійний зв'язок з грунтом.

- Грунтовка від плям потрібна для просочення побутових плям, чорнило, жиру, тютюну.

В процесі створення продукту до складу додають пігменти, плівкоутворювальні речовини (клею, бітум, масла, смоли і т.д.), спеціальні речовини прискорюють процес висихання і всілякі добавки. Основою можуть бути алкідні, акрилові, мінеральні елементи і т.п. В основному склади використовуються для первинних підготовок підстави (праймер-грунтовки, просочення) або ж для більш ефективної адгезії між оздоблювальними шарами.

Основним фактором, який визначає вид застосування грунтовки, є, матюкав підстави, на яке вона буде наноситися. Виходячи з цього, продукт ділиться на такі групи:

- Для бетонної і цегляної поверхні. Сюди відносяться склади глибокого проникнення, загального призначення, які зміцнюють рідини (для обсипаються і пухких підстав), протівощелочние грунтовки.

- Для металевих конструкцій. Тут передбачені грунтовки по кольоровим і чорним металам, перетворювачі іржі.

- Для оброблення дерев'яних поверхонь. Унікальні склади від гнилі і комах, загального призначення (грунтовка по дереву), нейтралізатори смол, а також для специфічних фарб.

- Спеціальні грунтовки. Необхідні для оброблення поверхонь зі скла керамічної плитки і ламинита, підстав які погано справляються з вбиранням води. Також сюди відносяться ґрунтувальні-гідроізоляційні склади і рідини проти плям.

Less
More
Showing 1 - 24 of 44 items