Пісок

There are 5 products.

Пісок - мелкозернистое гірське утворення, сформоване з мінеральних зерен розмитих і розламаних гірських порід. Якщо говорити про природному піску то це пухка суміш, що складається з дрібних крупинок величиною від 0,14 до 5мм, що виникла в процесі довгого природного формування різних мінералів. Як наповнювальних елементів матеріал містить кварц,...

Пісок - мелкозернистое гірське утворення, сформоване з мінеральних зерен розмитих і розламаних гірських порід. Якщо говорити про природному піску то це пухка суміш, що складається з дрібних крупинок величиною від 0,14 до 5мм, що виникла в процесі довгого природного формування різних мінералів. Як наповнювальних елементів матеріал містить кварц, слюди, польовий шпат і т.д., а також дрібні частинки черепашок, коралів і інших організмів.

Середній розмір піщаних крупинок варіюється від 0,1 до 2,0 мм. Залежно від розмірів крупинок піски бувають:

- грубозернистий з величиною від 1,0 до 2,0 мм.

- Грубозернисті, розмірів від 0,5 до 1,0 мм.

- середньозернисті - 2,25 - 0,5 мм.

- Дрібнозернисті, що мають розміри від 0,01 до 0,25 мм.

Також продукт може бути різної форми: окатанной, полуокатаною, остроугольной і незграбною. Це в першу чергу обумовлено різними факторами, що стосуються походження і тривалості освіти крупинок. Відштовхуючись від походження пісочний освіти бувають морськими, річковими, озерними, а по складеному компоненту - поліміктових, магнетитовим, кварцовим і т.д. Найбільше поширені полімікітовие і кварцові пісочний склади з різною часткою домішок мінеральних компонентів (польовий шпат, карбонати, оксиди заліза, хлорит, глина тощо.).

Пісок досить популярний будівельний матеріал часто застосовується як елемент всіляких будівельних сумішей, як зворотної засипки при облаштуванні чорнової підлогового покриття. Застосовується з метою засипки доріжок, стежок, як незамінний продукт дитячих ігрових майданчиків. Широко використовується при виробництві бетонних розчинів, розчинів для кладки. Найважливіший продукт, який застосовується при створенні кілець для колодязів, тротуарної плитки, бетонних блоків і бордюрів, для такого виробництва використовується пісок крупнозернистий. Для приготування оздоблювальних сумішей застосовуються дрібні піщані сорти. Так, припустимо, річковий пісок чудово себе зарекомендував у сфері декорування як елемент, який додається в суміші з метою перекази поверхні привабливого естетичного вигляду. Будівельний річковий пісок є незамінним компонентом асфальтобетонних сумішей. За допомогою кварцового піску створюються скляні вироби.

Кар'єрний пісок витягується з кар'єрних ущелин. У матеріалі досить часто зустрічається багато глинистих і кам'яних утворень. Саме тому продукт використовується в якості підсипки під фундамент. Залежно від подальшої обробки розрізняють сіяний і намивний пісок.

Морський пісок - матеріал, отриманий в результаті добування піщаних частинок з морського дна. Такий вид матеріалу містить величезну кількість скам'янілих останків найдавніших найпростіших тварин і рослин, а також черепашок.

Річковий пісок видобувається з дна річки. На відміну від кар'єрного піску такий вид матеріалу не містить глинистих і кам'яних елементів.

Less
More
Showing 1 - 5 of 5 items

Filter by:

Manufacturer