Грунт-фарба, Бетонконтакт

There are 17 products.

В даний час будівельний ринок може запропонувати величезну кількість різноманітних матеріалів полегшують життя людини, що сприяють покращенню якості тієї чи іншої будівельної продукції. До таких незамінних будівельним матеріалам належить і фарба-грунт. Це універсальний засіб для оброблення поверхні з метою захисту конструкції і перетворення деко...

В даний час будівельний ринок може запропонувати величезну кількість різноманітних матеріалів полегшують життя людини, що сприяють покращенню якості тієї чи іншої будівельної продукції. До таких незамінних будівельним матеріалам належить і фарба-грунт. Це універсальний засіб для оброблення поверхні з метою захисту конструкції і перетворення декоративної зовнішності.

До складу фарби грунт додаються різноманітні полімери упереміш із спеціально стабілізуючими компонентами. Зазвичай продукт експлуатується з метою підготовки для перетворення декоративної і привабливою поверхні, наприклад під фарбування або штукатурку. Плюс до цього грунт-фарба застосовується для оброблення основ ближче до зимового періоду під час консервації штукатурки фасадів, застосовується для поліпшеної адгезії і міцності підстави. Матеріал використовується при обробленні металевих поверхонь, бетонних конструкцій, цементно-вапняних поверхонь, цегли, штукатурки, гіпсокартону.

До незаперечних переваг матеріалу відносять:

- Тривалий термін служби.

- Універсальність при нанесенні (може експлуатуватися за допомогою розпилювача, кисті або валика).

- Підвищена адгезія.

- Хороші зміцнюють показники.

- Екологічність.

- Хорошу водостійкість.

Перед нанесенням необхідно потурбуватись про поверхні, яка буде оброблятися. Вона повинна бути попередньо очищена і осушена. Всі дефекти утилізуються, а підстава, уражене біологічною корозією, слід привести обробці спеціальними складами.

Під фарбою-грунтом на увазі групу матеріалів представляють собою суспензії пігментів з різноманітними наповнювачами в пленкообразной субстанції, які після застигання створюють непрозору цільну плівку. Грунтовки цілеспрямовано попередньо наносяться перед початком проведення остаточного етапу оздоблювальних робіт. Саме тому до цього матеріалу пред'являються підвищені вимоги. Основне завдання продукту полягає в хорошому зчепленні плівки з заштукатурені або пофарбованою поверхнею. До всього іншого грунтовки повинні володіти надміцним здібностями і захищати конструкції від всіляких корозії.

Розрізняють такі види грунтовок:

- Спеціальні склади для запобігання появи іржі. Не вимагає попереднього видалення корозії. У продукт входять елементи ортофосфорної кислоти.

- Ізолюючі склади, що забезпечують високу непроникність плівки, забезпечують захист від проникнення вологи і інших агресивних подразників до пофарбованої поверхні.

- Пасивуючі грунтовки, пассивирующие металеві конструкції.

- Протекторні грунтовки. До складу матеріалу додається приблизно 90% металевих пігментів (порошок цинку, свинець і т.д.).

- Фосфатуючі грунтовки використовуються для фосфатування поверхонь чорного і кольорового металу. Підвищують зчіпні властивості плівки (адгезію) до металів.

Фарба-грунт - це досить важливий матеріал. Дуже часто цей продукт недооцінюють і нехтують його використанням, що негативно позначається на терміні служби покриття.

Less
More
Showing 1 - 17 of 17 items