Базальтова вата ТехноНІКОЛЬ

There are 24 products.

Компанія Технониколь була заснована на початку 90-х. Її основною галуззю було створення високоякісного покрівельного і гідроізоляційного матеріалу. Починаючи з 2006 року, виробнича потужність підприємства переорієнтується і бере напрямок на виготовлення кам'яної вати. У найкоротші терміни компанія завойовує одноголосне визнання споживача та суч...

Компанія Технониколь була заснована на початку 90-х. Її основною галуззю було створення високоякісного покрівельного і гідроізоляційного матеріалу. Починаючи з 2006 року, виробнича потужність підприємства переорієнтується і бере напрямок на виготовлення кам'яної вати. У найкоротші терміни компанія завойовує одноголосне визнання споживача та сучасного ринку утеплювачів. Матеріал по характеристикам не поступається аналогам дорожчий закордонної продукції.

Кам'яна вата Техноніколь - це високоефективний матеріал для теплоізоляції. За термічним здібностям виріб може змагатися з ідеальним теплоізолятором - повітрям в изолируемую від руху стані. Ефективність такого роду утеплювачів забезпечується завдяки волокнистій структурі, що містить в собі величезну кількість повітря, який залишається в матеріалі практично знерухомлених. При загорянні приміщення продукт не горить і має низьку теплопровідність. Матеріал вдалося виявити внаслідок виверження вулканів. Це природний продукт кам'яної породи, який утворюється в результаті виверження. У процесі впливу високих температур тугоплавкі породи плавляться, далі виходить мінеральне волокно.

Основними компонентами при виробництві продукту є кам'яні форми габро-базальтового класу, які забезпечують негорючість матеріалу. Мінеральна вата Техноніколь витримує температуру, що перевищує 1000 градусів. Завдяки волокнистої структурі в приміщенні забезпечується хороша ізоляція, що також сприяє більш комфортному проживанню.

Конструкції, на яких утворюється конденсат і волога - це елементи споруди, які з плином деякого часу піддадуться гниття. Також наявність вологи веде за собою зниження теплоізоляційних властивостей і значно погіршує мікроклімат в приміщенні. Щоб цього уникнути продукт наділений відмінною гідрофобністю. Даний матеріал стійкий до впливу води, адже основним його сировиною є «камінь». До того ж в процесі виробництва вата обробляється унікальними гідрофобними добавками, що забезпечують утеплювач водовідштовхувальними властивостями. Висока паропроникність ефективно позначається на випаровуванню, яке з'являється в процесі життєдіяльності людини, матеріал завжди залишається сухим.

Особливі характеристики базальтової вати Техноніколь:

- Висока звукопоглинання.

- Чудові теплозберігаючі здатності.

- Зведене до мінімуму час проведення монтажних робіт.

- Стійкість до деформації.

- Відсутність негативної реакції при контакті з бетоном і металом.

- Легка вага.

- Стійкість до впливу гризунів і утворення цвілі.

- Невисока водопоглинання.

- Першокласні теплозберігаючі здатності.

Базальтова вата Техноніколь - відмінний вибір при утепленні приміщення, здатний на довгі роки забезпечити людини найвищими умовами проживання.

Less
More
Showing 1 - 24 of 24 items

Filter by: