Профіль для гіпсокартону 0,60 мм

There are 17 products.

Для перекази поверхні якісного виду з ідеально рівною площиною необхідно використовувати інноваційні методи будівництва спільно з сучасним будівельним матеріалом. Завдяки гіпсокартонних листів раніше довготривала і копітка робота обробки перетворилася в високоефективний будівельно-ремонтний процес. Застосування гіпсокартону дозволило багато в ч...

Для перекази поверхні якісного виду з ідеально рівною площиною необхідно використовувати інноваційні методи будівництва спільно з сучасним будівельним матеріалом. Завдяки гіпсокартонних листів раніше довготривала і копітка робота обробки перетворилася в високоефективний будівельно-ремонтний процес. Застосування гіпсокартону дозволило багато в чому спростити і прискорити оздоблювальні роботи. Так як раніше матеріал фіксувався за допомогою підручних засобів у вигляді дерев'яних рейок, металевих труб і т.д., був створений спеціальний сталевий кріплення під назвою профіль для гіпсокартону 0,60 мм.

Продукт являє собою профілю стандартної довжини 3 - 4 метри, створені шляхом холодної прокатки. В процесі виробництва застосовується спеціальне металлогібочное обладнання, яке прокатує тонкі оцинковані металеві листи, в майбутньому перетворені в профілю. Продукт використовується при зведенні найширшого спектра конструкцій, і може служити кріпленням, який досить успішно експлуатується для створення каркасного підстави. Профіль для гіпсокартону 0,60 мм знайшов своє застосування в будівництві несучих стін і спорудженні стельових конструкцій, включаючи складні багаторівневі елементи.

Оцинкована сталь не податлива до впливу корозії, що чудово позначається на довговічності, а також сприяє встановленню вироби у всіх будівельних комплексах, будівлях житлового та громадського призначення, як в сухий, так і у вологому середовищі. Завдяки більш товстому металу матеріал здатний витримати величезні навантаження, прослужити вірою і правдою довгі роки, дбаючи про привабливих гіпсокартонних поверхнях кожного будинку. Для того щоб просвердлити виріб знадобиться дриль або шуруповерт, ріжеться профіль за допомогою болгарки, а кріпиться до поверхні саморізами або дюбелями. Виріб під руками досвідченого фахівця може приймати потрібні форми, що чудово позначається на перетворенні основи в задумані криволінійні форми.

Стельовий профіль (ПП) - неймовірно затребуваний і незамінний будівельний матеріал, що забезпечує високоефективний, надійний і якісний монтаж гіпсокартону. Застосовуючи додаткові елементи кріплення, необхідна конструкція споруджується буквально на очах. Виріб в основному використовується разом з напрямних стельовим профілем. Не дивлячись на більш високу ціну в порівнянні зі своїми побратимам, продукт користується величезною популярністю серед споживачів, оскільки краще в перший раз трохи переплатити, ніж в майбутньому все це переробляти. Сталевий профіль для гіпсокартону 0,60 мм забезпечує облицюванні належну міцність, сприяючи утриманню величезною навісний маси.

Не дивлячись на те, що принцип установки каркаса на перший погляд може здатися досить простим, все ж рекомендується звернутися до бригади досвідчених фахівців, які зроблять якісні ремонтно-будівельні роботи.

Less
More
Showing 1 - 17 of 17 items

Filter by: