Клей для гіпсокартону, маяків

There are 4 products.

Впровадження нововведень дозволяє приклеїти на будь-яку поверхню практично що завгодно. Так як сучасне житлове будівництво користується небувалою до нині популярність, то і попит на клейкі речовини величезний. Клей для гіпсокартону - це універсальні клеї речовина, яке чудово схоплює всю групу полістирольних, мінеральні утеплювачі, пазогребневі ...

Впровадження нововведень дозволяє приклеїти на будь-яку поверхню практично що завгодно. Так як сучасне житлове будівництво користується небувалою до нині популярність, то і попит на клейкі речовини величезний. Клей для гіпсокартону - це універсальні клеї речовина, яке чудово схоплює всю групу полістирольних, мінеральні утеплювачі, пазогребневі плити і комбіновані гіпсові панелі. До цього ще приплюсовуються здатність поклейки декоративної плитки під камінь і інших виробів на основі гіпсу.

Клей для гіпсокартону - це сухе порошкоподібною речовиною, за допомогою якого споживач може зафіксувати матеріал на поверхні з цегли, бетону або газобетону. Іноді хитрощі будівельники армують дерев'яні підстави, що дозволяє здійснювати кріплення навіть на такий «нестандартної» поверхні.

Основними достоїнствами клеїть речовини є:

- Швидкісний монтаж. Якщо порівнювати фіксування гіпсокартонних плит на металевий каркас з приклеюванням на спеціальний склад, то тут явним фаворитом виступає клей. Так як в два рази швидше буде виконана робота. До всього іншого клей для гіпсокартону Knauf , Силтек, Плато Фіксер і Майстер Унификс досить швидко висихають (годину - півтора) в залежності від нанесеного шару. Простіше кажучи, при остаточній обклеювання можна буде приступати до шпаклювання.

- Економічність. Якщо підрахувати, скільки йде коштів на придбання профілю і кріплень для установки одного листа, то грошей стане шкода навіть самому щедрому покупцеві. За ці ж фінанси вдасться придбати пару мішків клею і зафіксувати від 4 до 5 гіпсових листів. До того ж, що клеїть економить не тільки гроші, але і квадратні метри приміщення. Закріпивши матеріал на каркас, загубиться мінімум 40 см з кожного боку. Приклеювання гіпсокартону при тих же розкладах поглине в два рази менше простору.

- Простота при монтажі. Приготувати заміс зможе навіть самий недосвідчений «будівельник», докладна інструкція розташовується на рідній тарі продукту. Після отримання однорідної маси клей наноситься на підставу або ж на сам гіпсокартон, щільно притискається до стіни і вирівнюється по вертикалі за допомогою схилу або рівня. Потім по поверхні необхідно «пробігтися» правилом. Вгадати рівень досить просто, так як клей неймовірно пластичний. Дуже приємний момент полягає в тому, що експлуатований поверхню зовсім не обов'язково вирівнювати. Просто необхідно виконати механічну очистку поверхонь від пилу та бруду і все це як слід прогрунтувати.

Сьогодні на ринку існує величезна кількість клеїв дл гіпсокартону на основі гіпсу. Купуючи такий склад необхідно враховувати, що його зовнішній вигляд практично ідентичний з гіпсовою штукатуркою. Абсолютно весь клеїть матеріал необхідно оберігати від впливу вологи. Його витрата безпосередньо залежить від технології наклеювання і від дефективности підстави. Зазвичай такий продукт пропонується в 25 - 30 кг мішках.

Less
More
Showing 1 - 4 of 4 items