Штукатурка декоративна

There are 56 products.

Штукатурка як оздоблювальний матеріал застосовується ще з епохи Ренесансу. В ті часи не було такого широкого асортименту будівельних матеріалів та інструментів, з якими можна було б здійснювати задумане. Але все ж одна з настінним живописом зуміла подолати епохи і отримала нове життя в сучасному світі. Фрески як стиль декорування користується в...

Штукатурка як оздоблювальний матеріал застосовується ще з епохи Ренесансу. В ті часи не було такого широкого асортименту будівельних матеріалів та інструментів, з якими можна було б здійснювати задумане. Але все ж одна з настінним живописом зуміла подолати епохи і отримала нове життя в сучасному світі. Фрески як стиль декорування користується величезною популярністю, привертаючи загальну увагу, не залишаючи байдужим жодну людину. Сучасна декоративна штукатурка в руках досвідченого фахівця створює шедеври на настінному покритті.

Штукатурки декоративні різниться по сполучній елементу, можуть бути на водній або полімерній основі. Серед інтер'єрних штукатурок існують такі основні види:

- Силіконова штукатурка. Це по суті самий універсальний вид шпаклівок, який існує на даний час. Чудова адгезія до будь-якій основі, довговічність, паропроникність, еластичність і чудове естетичне перетворення поверхні, основні козирі даного типу шпаклівок. Колірна гамма продукту вражає уяву. Готовий вид дозволяє заощадити час, яке б могло бути витрачено при приготуванні суміші. Кінцевий результат точно порадує око, але за якість доведеться заплатити.

- Акрилова штукатурка. Основним «інгредієнтом» є акрилові смоли. Характеризується водовідштовхувальними властивостями, пластичністю, а також чудовою адгезією до мінеральних поверхонь. Матеріал зручний в застосуванні, легко наноситься на підставу, легко формує необхідну текстуру. При проведенні оздоблювальних робіт підставу попередньо необхідно очистити від пилу і бруду, олійних плям. Продукт продається в формі відразу ж готової до застосування. Необхідно зняти кришку з відра і вперед. Якщо в процесі ознайомлення з датою виготовлення покупець помітив терміни, наближені до кінцевої дати реалізації, то краще цей продукт відставити убік. В іншому випадку працювати з таким матеріалом буде важко.

- Мінеральна штукатурка. Основним компонентом продукту виступає цемент, в якості сполучних елементів застосовуються різні сполучні добавки. Штукатурка поставляється в сухому вигляді, тому для приготування необхідно провести наступні маніпуляції. Висипати складу в ємність, додати води і за допомогою перфоратора зі спеціальною насадкою або будівельного міксера, на невеликих оборотах все це перемішати до отримання однорідної маси. Такий тип обробки чудово підійде для мінеральних поверхонь. Цей вид оздоблювального матеріалу має гарну міцність, довговічність і паропроникністю. Серед сумішей можуть бути склади, які мають мармурову крихту, різні всілякі блискітки, що позначається на підвищеній вартості. В цілому ж мінеральна штукатурка відноситься до недорогих декоративним штукатурок.

- Силікатна штукатурка. Виготовляється на основі калійного скла. Матеріал широко застосовується при обробці фасадів. Проведення внутрішніх робіт вкрай небажано, так як при нанесенні на підставу виділяються токсичні речовини.

Залежно від естетичного вигляду поверхні декоративні штукатурки бувають з імітацією дощу, граніту, венеціанські, короїд, з мармуровою крихтою, під валик і т.д.

Less
More
Showing 1 - 24 of 56 items