Грунтовка Кнауф грунт Бето-Контакт, 5 кг Expand

Грунтовка Кнауф грунт Бетоконтакт, 5 кг

Кнауф (Украина) Кнауф (Украина)

a00291

New

Грунтовку Knauf Betocontact використовують для обробки не всмоктують вологу підстав. Витрата: 0,350 кг / м2.

More details

346,00 грн

Для попередньої обробки під гіпсову штукатурку щільних, гладких, слабо і не всмоктують вологу підстав: монолітного бетону, масивних бетонних стель. Область застосування: Використовується для внутрішніх робіт. Також можуть оброблятися обшивки з гіпсокартону і поверхні пінополістирольних плит. Підготовка поверхні: Поверхня, призначена для грунтовки повинна бути сухою, очищеною від відшаровуються елементів. На замерзле підставу наносити ґрунтовку не допускається.

Приготування: У залежності від властивостей підстави наносити нерозбавленою або змішаної з водою в співвідношенні: 2 об'ємні частини Бето-контакту на 1 об'ємну частину води.

Застосування: Грунтовку КНАУФ-Бетоконтакт наносити щіткою або валиком. Обробку проводити при температурі не нижче + 5 ° С. Звернути увагу на те, щоб температура до повного висихання не опускалася нижче цього рівня. Штукатурку слід укладати тільки після висихання грунтовки. Проміжок часу між закінченням висихання грунтовки і початком штукатурних робіт повинен бути якомога менше, щоб уникнути осідання на поверхню підстави будівельного пилу. Витрата: Витрата грунтовки становить приблизно 0,350 кг / м2.