Баумит клей для керамической плитки Baumit Медио, 25 кг Expand

Клей для плитки Бауміт Медіо, 25 кг

Баумит (Австрия) Баумит (Австрия)

a00117

New

Клей для керамічної і мозаїчної плитки. Товщина клейового шару: 4-20мм. Витрата: 1,5 кг / м2 / 1 мм шару. Витрата: приблизно 3 кг / м2, в залежності від виду та розміру плитки.

More details

100,80 грн

КЛЕЙ ДЛЯ ПЛИТКИ

Клей для плитки Баумакол МЕДІО (Medio) - модифікована, цементна клейова суміш для облицювання керамічними плитками без попереднього вирівнювання з товщиною клейового шару від 4 до 20 мм. Застосування: Призначена для облицювання підготовлених недеформівних підстав керамічною плиткою, плиткою з натурального та штучного каменю, розміром не більше 400? 400 мм, на мінеральні основи (бетонні, цементні). Застосовується зовні і всередині будівель. Для облицювання матеріалами світлих порід - Baumacol Bianco, FlexMarmor. Для облицювання деформівних основ - Baumacol FlexUni, FlexTop, FlexMarmor.

КУПИТИ КЛЕЙ ДЛЯ ПЛИТКИ

Культури технічні дані (при температурі + 20 ° С і відносній вологості повітря 60%):

Витрата клейової суміші .................................................... від 1,5 кг / м2 / 1 мм товщини шару

Витрата води, близько ............................................................... .. 5,6 л / 25 кг сухої суміші

Час використання готової суміші, не більше ...................................................... 4 час.

Відкритий час, не менше .............................................................................. 20 хв.

Час коригування, не менше ..................................................................... .. 10 хв.

Міцність зчеплення з основою, не менше ................................................... .0,8 МПа

Рекомендована товщина клейового шару ......................................................... .... 4-20 мм

Температура повітря і основи при нанесенні .................................. від + 5 ° С до + 30 ° С

Підстава: Основа повинна бути сухою, не промерзла, міцним, нешаткою, здатним нести навантаження, очищеним від пилу, бруду, масел, жирів, мастил, залишків старої фарби і відповідати вимогам СНиП 3.04.01-87, ДБН В.2.6 -22-2001.

Неміцні ділянки поверхні видалити. Відколи, раковини, тріщини відновити з використанням ремонтних сумішей Baumit. Підстави, пошкоджені мікроорганізмами, очистити механічним способом і обробити складом Baumit SanierLosung.

Чи придатна для нанесення на: попередньо прогрунтовану підстави, бетон, газобетон, цементні штукатурки. Непридатна для нанесення на: дерев'яні, металеві, полімерні підстави, вологі приміщення, балкони, тераси, басейни, підлоги з підігрівом.

Підготовка підстави: вбираючі підстави - глубокопроникающая грунтувальна суміш Baumit Grund; не вбирають підстави - грунтувальна суміш Baumit SuperGrund. Для вирівнювання поверхонь слід нанести на стіну / пол ремонтну суміш Baumacol Preciso.

Спосіб застосування:

Замішування: 25 кг сухої суміші Baumacol Medio засипати в ємність до 5,6 літрам чистої води, перемішати з допомогою будівельного міксера протягом 3 хв. до утворення однорідної маси без грудок. Витримати 5 хв. і повторно перемішати. У приготовлений клейовий розчин не додавати воду і інші матеріали. Завжди замішувати все вміст мішка.

Нанесення і укладання: Плитку і підстава попередньо не змочується! Гладкою стороною зубчастого шпателя нанести на поверхню шар клейового розчину, після чого розрівняти шар зубчастої стороною шпателя (шпатель необхідно тримати під кутом 45 ° до поверхні). Після укладання облицювального матеріалу, слід видалити вологою губкою можливі залишки клейового розчину. При облицюванні зовні застосовується комбінований метод: клейовий розчин наноситься на підставу шаром товщиною в розмір зубця шпателя, а також на тильну сторону облицювального матеріалу шаром близько 1 мм.

Приготований клейовий розчин використовувати протягом 4 годин.

Плитку необхідно укласти пізніше 30 хв. з моменту нанесення клейового розчину Baumacol Medio.

Коригування плитки провести протягом 10 хв. після її укладання.

Розшивку швів виконати через: 48 годин (для підлог), 12 годин (для стін).

Протягом 48 годин після укладання плитки облицювальну поверхню не наражати механічній дії.

При виконанні всіх вищевказаних робіт дотримуватись вимог ДБН В.2.6-22: 2001, а також технологічних карт «Baumit».