Ансерглоб ВСМ-12 раствор для кладки и шпаклевания ячеистых бетонов, 25 кг Expand

Ансерглоб ВСМ-12 розчин для кладки і шпаклювання пористих бетонів, 25 кг

Anserglob (г. Херсон) Anserglob (г. Херсон)

New

Клей Ансерглоб ВСМ 12 для кладки і шпаклювання стін з пористого бетону, призначена для зведення внутрішніх і зовнішніх стін з газобетону, пінобетону і газосилікату.

More details

93,50 грн

Клей Ансерглоб ВСМ 12 для кладки і шпаклювання стін з пористого бетону

Розчин ANSERGLOB ВСМ 12 для кладки і шпатлювання стін з пористого бетону, призначена для зведення внутрішніх і зовнішніх стін блоками з теплоізоляційних ніздрюватих бетонів, таких як газобетон, пінобетон, газосилікат і т.д.

Застосовується для приклеювання тепло-ізоляційних панелей з комірчастих бетонів до бетонних і цегляних основ. За рахунок високої адгезії до основи забезпечує монолітність, високу міцність і жорсткість конструкцій, що зводяться. Можливе застосування для шпаклювання перерахованих вище матеріалів.

Чим хороша суміш Ансерглоб ВСМ 12:

 • тонкослойная;
 • екологічна;
 • морозостійка;
 • еластична;
 • міцно зчіплюється з основою;
 • витримує широкий температурний діапазон;
 • розчин зберігає консистенцію протягом 2-х годин.

  Спосіб приготування суміші кладки простий. На 1 мішок необхідно 6 - 6,5 л рідини. З'єднують інгредієнти вручну, після - змішують з використанням насадки на дриль у вигляді міксера.

  Спосіб застосування клею:

  Суміш кладочна наноситься рівномірно на контактну поверхню за допомогою кельми або сталевого шпателя і розрівнюється зубчастим шпателем з розміром зубців від 4 до 10 мм. Рекомендована товщина робочого шва від 2 до 5 мм. Блоки встановлюються на розподілену розчинну суміш, а їх положення коригується з допомогою гумового молотка протягом 5 хвилин після укладання. Час твердіння суміші залежить від характеру основи, температури і відносної вологості повітря і складає мінімум 24 години.
  При шпатлюванні стін розчин наноситься на свіжо-погрунтовану основу за допомогою металевої терки або шпателя. Потім нанесена суміш вирівнюється також металевою теркою. Після нанесення і висихання нерівності видалити за допомогою наждачного паперу або шліфувальної сітки.

  Витрата суміші на 1 мм суцільного шару від 1,5 кг / м2.