Долина Ниды Эко-Мас финишная шпаклевка EKO-MAS, 28 кг Expand

Фінішна шпаклівка NIDA Gladka, 18 кг

Нида Про (Польша) Нида Про (Польша)

a00237

New

Виробник: Польща Постійним клієнтам і оптовим покупцям знижки!

More details

180,00 грн

Це пластична і зручна в обробці маса. Вона відрізняється гарну адгезію з підставами і коротким часом висихання.

Після висихання легко піддається шліфуванню, утворюючи відмінну гладку поверхню під фарбування або шпалери. Невикористаний матеріал можна залишити в щільно закритій упаковці і використовувати пізніше.

Універсальна шпаклювальна маса є однорідною масою, готової до безпосереднього застосування. Її не можна поєднувати з іншими матеріалами, розбавляти або загущать. Після відкриття вміст упаковки розмішується для отримання однорідної консистенції. Суха суміш рівномірно висипається в ємність з відміряють кількістю чистої води (в пропорції прим. 0,70 л води на 1 кг гіпсу).

Після закінчення 3-5 хвилин розмішується до отримання однорідної консистенції без грудок і нерастертих компонентів. Маса придатна до вживання безпосередньо після розмішування і зберігає свої параметри прим. 60 хвилин.

Перед розмішуванням чергової партії матеріалу ємність ретельно очищають від залишків розчину, що схопився, так як він може скоротити час схоплювання наступного замісу.

ВИТРАТИ: В залежності від застосування, в середньому, витрачається: - виконання гладкій поверхні прим. 0,33-0,50 кг на 1 м2 - затирка швів в гіпсокартонних плитах прим. 0,25 кг на 1 м2