Гіпсокартон, профіль

There are 169 products.

Гіпсокартон / h1

Київ гіпсокартон споживає досить у великих обсягах, купити гіпсокартон вигідно і швидко можна в інтернет магазині Стройотдел. / H2

Гіпсокартон / strong (ГКЛ, гіпсокартонний лист, плита) - спеціальний будівельний лист, панель композитного матеріалу, що складається з гіпсової «начинки» поверх накритою з обох сторін міцним ...

Гіпсокартон

Київ гіпсокартон споживає досить у великих обсягах, купити гіпсокартон вигідно і швидко можна в інтернет магазині Стройотдел.

Гіпсокартон (ГКЛ, гіпсокартонний лист, плита) - спеціальний будівельний лист, панель композитного матеріалу, що складається з гіпсової «начинки» поверх накритою з обох сторін міцним пресованим картонним продуктом. На сьогоднішній день виробники пропонують гіпсокартонні листи в стандартному вигляді, шириною 120 мм. При більш детальному вивченні можна дізнатися, що гіпсокартон на 91,2% складається з екологічно безпечного для навколишнього середовища і для людського життя компонента - двуводного гіпсу. Пресований картон становить 5,77% від загальної маси. І менше 1% припадає на вологу і крохмаль.

Багато в чому гіпсокартон схожий з деревом, але на відміну від дерева гіпсокартон пожежобезпечний, тому що не піддається впливу вогню. Саме завдяки цій властивості забудовники дерев'яних будинків віддають перевагу цьому матеріалу.

Лист гіпсокартону повинен бути геометрично правильним, а папір на гіпсокартоні щільно прилягати і не топирщіться.

Гіпсокартон широко відомий в будівельній сфері як оздоблювальний матеріал, широко застосовуваний також при ремонтних роботах. Область застосування продукту охоплює виготовлення внутрішніх перегородок, вирівнювання всіляких поверхонь, створення підвісних багаторівневих стель, ніш, арок і т.д. Якщо необхідно вивести рівні перпендикулярні кути, створити ідеально рівну поверхню кращого матеріалу для виконання цих завдань не знайти.

В даний час налічується три різновиди гіпсокартонних плит, мають маркування:

- ГКЛ - це звичайні, найчастіше застосовуються листи гіпсокартону. Монтаж цього продукту охоплює практично кожну сучасну споруду.

- ГКЛВ - вологостійке виріб, який добре себе зарекомендувало в приміщеннях з підвищеною вологістю (кухня, ванна кімната, туалет, балконний ділянку).

- ГКЛП - матеріал, який має особливу стійкість до полум'я. Використовується в основному на виробничих мощах, там, де робочий процес не може обійтися без варильних котлів, величезних плит і печей, де доречне постійне перевищення температур.

Ціна гіпсокартону Київ створює своїм обсягом споживання і складністю логістики. Купити гіпсокартон за низькою ціною з доставкою, телефонуйте в Стройотдел.

Особливі переваги гіпсокартону :

- Висока швидкість монтажу. У порівнянні з оштукатурюванням, яке може тривати від тижня до місяця, вдаючись до обробки за допомогою гіпсокартону, вдасться значно скоротити період проведення оздоблювальних робіт.

- Простота при установці. При цьому людині не потрібно володіти величезним досвідом та особливими навичками, що не можна сказати про процес штукатурення.

- Універсальність. За допомогою гіпсокартону можна створювати різні досить складні конструкції (арки, багаторівневі стелі, ніші тощо.).

- Прийнятна ціна. Якщо підійти до цього питання з правильного боку, то стає очевидним, що поверхні зі значними відхиленнями і дефектами вимагають величезних витрат на придбання шпаклівки, грунтовки, штукатурки. Застосовуючи гіпсокартонні листи, вийде створити ідеально рівну поверхню і заощадити при цьому.

- Екологічність.

Монтаж гіпсокартону здійснюється за допомогою спеціального профілю. Відштовхуючи від конструкції, створюється каркас, на який за допомогою профілів встановлюється матеріал. Існують наступні типи профілів: направляючий, що несе, арочний, стієчний, спеціальний профіль для створення перегородок.

Less

More
Showing 1 - 24 of 169 items