Клей для плитки Ансерглоб BCX-33, 25 кг Expand

Клей для плитки Ансерглоб BCX-33, 25 кг

Anserglob (г. Херсон) Anserglob (г. Херсон)

a00097

New

Клей Ансерглоб BCX-33 для облицювання різних поверхонь, а також плиткою і штучним каменем розмірами не більше 300х300 мм.

Витрата в середньому 1,3 кг / м2 при товщині 1мм.

More details

94,00 грн

Ансерглоб BCX-33 клей універсальний

КЛЕЙ ДЛЯ ПЛИТКИ Суміш клейова ANSERGLOB BCX 33 призначена для облицювання бетонних, газобетонних, цегляних, цементно-піщаних і цементно-вапняних, а також гіпсових недеформівних поверхонь, монолітних підлог, керамічної, бетонною плиткою і штучним каменем розмірами не більше 300х300 мм і водопоглащением більше 1%. Клей можна використовувати всередині і зовні виробничих і житлових будівель, на терасах, балконах.

Anserglob BCX 33 - клей для облицювання керамічної плиткою, розміром не більше 300х300мм, бетонними плитами, штучними матеріалами, що імітують натуральні.


Підстави для облицювання:
- Бетонні стіни і монолітну підлогу;
- Стіни з газобетону;
- Керамічний або силікатна цегла;
- Шлакоблок;
- цементно-піщані і цементно-вапняні основи.

Технічні характеристики:
- Товщина клейового шару: 2-10мм;
- Кількість води для приготування розчину: 0,24-0,26л на 1кг суміші;
- Тривалість роботи з розчином: 2 години;
- Коригування плитки проводиться протягом 10 хвилин;
- Твердіння розчину: 24 години;
- Міцність на стиск: більше 20МПа;
- Міцність на відрив: 1Мпа;
- Морозостійкість: більше 50 циклів;
- Температура підстави: від + 5 ° С до + 30 ° С;
- Температура експлуатації: від -30 ° З до + 80 ° С

Підготовка підстави:

Підготовка основи здійснюється згідно СНіП 3.04.01-87 і ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути досить міцною, очищеною від пилу, бруду, вапна, масел, жирів, воску, масляних або емульсійних фарб. Неміцні ділянки основи видалити. Нерівності поверхні до 10 мм вирівняти клеевойсмесью ANSERGLOB BCX 33, великі нерівності стін - штукатурним розчином ANSERGLOB BCT 20, статей - цементним стягуванням ANSERGLOB LFS 70. що сильно основи перед виконанням робіт необхідно обробити однією з глибокопроникаючу емульсій «ANSERGLOB» і витримати 4 години. Слабко підстави перед початком робіт обробляються «ANSERGLOB» EG 62 і витримуються від 3 до 6 годин. КУПИТИ КЛЕЙ ДЛЯ ПЛИТКИ

Приготування суміші:

Суху суміш необхідно засипати в ємність з чистою водою з розрахунку 0,22 - 0,24 л води на 1 кг суміші (6 - 6,5 л. На мішок 25 кг) при одночасному перемішуванні уручну або механічно до отримання однорідної і еластичної маси. Через 5 хв суміш необхідно повторно перемішати, після чого її можна використовувати протягом 2 годин.

Спосіб застосування:

Приготовану суміш розчину нанести за допомогою лопатки, шпателя або терки на облицьовується поверхню. Потім розчин "причісується" зубчастої гребінкою або шпателем з U-образними або квадратної форми зубцями, які утворюють на поверхні рівні гребені однієї висоти. Залежно від товщини і розміру облицювальний матеріал підбирається розмір зуба шпателя (наприклад, для плитки розміром 20х20 см використовуються гребінки з квадратними зубцями розміром 6 мм і більше). Плитки укладають по черзі на вкриту клейовим розчином поверхню і рівномірно притискають. Положення плитки можна корегувати протягом 10 хвилин з моменту приклеювання.

Шар клею між плиткою і основою повинен бути завтовшки мінімум 2 мм щоб повністю проявилася здатність клею до схоплювання. При використанні плитки, виготовленої вручну, з нерівною зворотною стороною і деякої різаною керамічної і кам'яної плитки потрібне додаткове нанесення клею на зворотну сторону плитки за допомогою прямокутної кельми, для досягнення повного контакту між плиткою і основою. Нанесення клею на зворотну сторону плиток є додатковим заходом і не замінює його розподіл по поверхні основи.

Ширина шва між плитками повинна бути не менше 1,5 мм. Плитки попередньо не змочується! Клей для

Витрата: 1,3кг / м 2 при товщині шару 1мм.