Ансерглоб стартовая цем.-известковая штукатурка BCT-20, 25 кг Expand

Ансерглоб BCT-20 штукатурка цементно-вапняна, 25 кг

Anserglob (г. Херсон) Anserglob (г. Херсон)

a00100

New

Ансерглоб BCT-20 штукатурка цементно-вапняна.

Товщина штукатурного шару 5-30 мм.

Витрата суміші при товщині 1 мм становить в середньому 1,6 кг / м2

More details

80,50 грн

Ансерглоб BCT-20 штукатурка цементно-вапняна

Суміш штукатурна стартова цементно-вапняна сіра ANSERGLOB ВСТ 20 призначена для виконання основного вирівнюючого штукатурного шару на міцних недеформівних підставах з важкого бетону, шлако і керамзитобетону, пиляного каменю-ракушняку, керамічної і силікатної цегли та інших матеріалів.

Суміш штукатурна стартова ANSERGLOB може застосовуватися всередині і зовні будинків, у виробничих і житлових приміщеннях.

Виконана штукатурка є хорошою підставою для нанесення фінішних тонкошарових покриттів з цементних, гіпсових чи акрилових композицій.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

Товщина шару 5-30 мм
Пропорція суміші 0,20-0,22 л води / кг
Час придатності до роботи
Час твердіння розчину через 24 години
Міцність на стиск не менше 10 МПа
Адгезія до основи не менше 0,5 МПа
Морозостійкість не менше 50 циклів
Температура підстави від + 5 ° С до + 30 ° С
Температура експлуатації від -30 ° С до + 80 ° С

ПІДГОТОВКА ПІДСТАВИ

Підготовка основи здійснюється згідно СНіП 3.04.01-87 і ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути міцною, очищеною від пилу, бруду, вапна, жирів, масляних або емульсійних фарб. Неміцні ділянки основи необхідно ретельно видалити. Що сильно вбирають основи перед виконанням робіт необхідно обробити однією з глибокопроникаючу емульсій «ANSERGLOB» і витримати 4 години. Слабко підстави перед початком робіт обробляються «ANSERGLOB» EG 62 і витримуються від 3 до 6 годин. Пористі підстави з шлако і керамзитобетону, пиляного каменю-ракушняку додаткової обробки не вимагають. Безпосередньо перед нанесенням штукатурки, основу необхідно рясно змочити водою.

Приготування СУМІШІ

Суху суміш необхідно засипати в ємність з чистою водою з розрахунку 0,17-0,19 л води на 1 кг суміші при одночасному перемішуванні уручну або механічно до отримання однорідної маси з необхідною консистенцією. Через 5 хв суміш необхідно повторно перемішати, після чого її можна використовувати протягом 2 годин. В процесі роботи консистенцію суміші розчину слід підтримувати за рахунок повторного перемішування, а не додавання води.

Спосіб застосування

Приготовану суміш розчину накидають рівномірно на стіну кельмою або ковшем, вирівнюють правилом і затирають теркою з пінополістиролу або дерева. Залишок розчину необхідно зібрати і використовувати повторно. Якщо вирівнювання виконують в декілька шарів, то кожен наступний шар необхідно наносити тільки після затвердіння попереднього, але не раніше ніж через 24 години.

ВИТРАТИ штукатурки Ансерглоб BCT-20:

Витрата суміші при товщині 1 мм становить в середньому 1,6 кг / м2.

ПРИМІТКА

Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі + 20 ° С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час окоркованія, схоплювання і затвердіння може змінитися.