Ансерглоб клей для приклеивания ППС и МВ BCX-39, 25 кг Expand

Ансерглоб BCX-39 клей для приклеювання ППС і МВ, 25 кг

Anserglob (г. Херсон) Anserglob (г. Херсон)

a00096

New

Для приклеювання пінополістиролу і жорстких мінераловатних плит на поверхні.

Витрата суміші для приклеювання ППС - 4,5-5 кг / м2, для приклеювання МВ- 5-7 кг / м2.

More details

105,50 грн

Клей Ансерглоб ВСХ-39

Суміш клейова «ANSERGLOB» ВСХ 39 призначена для приклеювання пінополістиролу і жорстких мінераловатних плит на поверхні з бетону, цегли, пінобетону, цементно-піщаної, цементно-вапняної, гіпсової штукатурки і інші мінеральні основи. Клейову суміш можна використовувати всередині і зовні будинків, у виробничих і житлових приміщеннях, на терасах і балконах.

Увага! Для нанесення на зовнішню поверхню утеплювача проміжного клейового шару, армованого склосіткою, необхідно використовувати клейову суміш ANSERGLOB BCX 40.

Технічні дані

Пропорція суміші 0,22-0,24 л. води / кг Час придатності до роботи не менше 2 годин Відкритий час робіт не менше 20 хвилин Адгезія до бетону не менше 0,75 МПа Адгезія до матеріалу (когезійний розрив по утеплювачу) через 7 діб твердіння Температура основи від + 5 ° С до +30 ° С Температура експлуатації від -30 ° С до + 80 ° С КУПИТИ КЛЕЙ ДЛЯ ПЕНОПЛАСТА ПІДГОТОВКА оСНОВИ Підготовка основи здійснюється згідно СНіП 3.04.01-87 і ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути досить міцним і рівним, очищеним від пилу, бруду, вапна, жирів або масляних фарб. Неміцні ділянки основи необхідно видалити. Нерівності підстави необхідно вирівняти стартовою штукатурною сумішшю ANSERGLOB BCT 20. що сильно основи перед виконанням робіт необхідно обробити однією з глибокопроникаючу емульсій «ANSERGLOB» і витримати 4 години. Слабко підстави перед початком робіт обробляються «ANSERGLOB» EG 62 і витримуються від 3 до 6 годин.

ПРИГОТУВАННЯ СУМІШІ

Суху суміш необхідно засипати в ємність з чистою водою з розрахунку 0,22-0,24 л води на 1 кг суміші при одночасному перемішуванні уручну або механічно до отримання однорідної і еластичної маси. Через 5 хв суміш необхідно повторно перемішати, після чого її можна використовувати протягом 2 годин.

Спосіб застосування клею Ансерлоб ВСХ-39:

Приготовану клейову суміш ANSERGLOB BCX 39 наносять на внутрішню поверхню плити смуговим способом в тому випадку, коли на поверхні стіни є нерівності до 10 мм, а в якості утеплювача застосовуються пінополістирольні плити. Суміш розчину наносять у вигляді смуг на відстані 20 мм від країв плити по всьому її периметру, а потім посередині. Смуги, нанесені по периметру, повинні бути з розривами, щоб при приклеюванні плити не утворювалися повітряні пробки. Комбінованим (або маячковим) способом розчинну суміш наносять у тому разі, коли поверхня стіни має нерівності до 15 мм і проектом передбачено використання пінополістирольних теплоізоляційних плит. Клейовий склад наноситься на внутрішню поверхню теплоізоляційної плити по всьому її периметру смугами шириною 50-80 мм і товщиною 5-10 мм (а в разі нерівного підстави навіть товщі), на відстані 20мм від її країв. Смуги повинні бути з розривами, щоб при наклеюванні плити не утворювалися повітряні пробки. А посередині плити в двох, чотирьох місцях шльопанці-маячки розміром 150-180 мм. Суцільним способом розчинну суміш наносять у тому разі, коли поверхня огороджувальної конструкції рівна, без виступів і западин, або нерівності не перевищують 5 мм, а також коли в якості утеплювача використовуються мінераловатні плити. Шар наносять на всю поверхню плити і вирівнюють зубчастою теркою або шпателем з зубцями 10-12 мм. Перед нанесенням основного шару клейової суміші на утеплювач, необхідно поверхню утеплювача прогрунтовать цієї ж клейовий сумішшю. При застосуванні суцільного способу, клейова суміш повинна бути віддалена від країв утеплювача на 10-15 мм. При застосуванні екструдуванні пенополистирольной плити в якості утеплювача перед приклеюванням до основи необхідно провести механічну обробку її глянцевої поверхні з обох сторін. У будь-якому випадку кількість розчину повинно бути таким, щоб з'єднувати плиту з основою не менше ніж на 60% їх площі. Розчин не повинна потрапляти на торці плит, надлишки розчину необхідно видалити.

ВИТРАТИ суміші становить 4,5-5 кг / м2 для приклеювання пінополістиролу, 5-7 кг / м2 для приклеювання мінеральної вати.

ПРИМІТКА

Роботи слід виконувати при температурі від + 5 ° С до + 30 ° С. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі + 20 ° С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час окоркованія, схоплювання і затвердіння може змінитися. При виконанні робіт фасад потрібно захищати від попадання прямих сонячних променів, а також підвищеної вологості (дощу, туману).