Минеральная вата ТеплоKNAUF NORD TS 035 100мм *610*1230, 4,5 м2 Expand

Мінеральна вата ТеплоKNAUF NORD TS 035 100мм * 610 * 1230, 4,5 м2

New

Мінеральна вата ТеплоКнауф Норд 100мм, в упаковці 6 плит, 4,5м2.
Розмір плити 610 * 1230мм. Вага упаковки 8,55кг і 0,45м3

More details

This product is no longer in stock

428,00 грн

Мінеральна вата ТеплоKNAUF NORD

Мінеральна вата ТеплоKNAUF NORD - універсальний теплоізоляційний матеріал, застосовується для утеплення скатних дахів, стін будь-якої конструкції, підлог по лагам, міжповерхових, горищних, підвальних перекриттів. Утеплювач можна використовувати в складному кліматі. Для його виробництва застосовується технологія KNAUF INSULATION.

Застосування вати ТеплоКнауф Норд :

 • утеплення стін всередині будівлі

 • утеплення скатної покрівлі

 • утеплення міжповерхових, горищних і підвальних перекриттів

 • утеплення підлог по лагам

  Матеріал виготовляється з волокна Fine Fiber з підвищеною пружністю - плити краще тримають форму, щільно заповнюють захисну конструкцію. Кількість волокон збільшено на 33%. Технологія виробництва "Mono layer" передбачає формування одного шару - матеріал краще зберігає цілісність навіть при навантаженнях. Довгі волокна мінеральної вати теплоKNAUF "NORD" робить її дуже еластичною. Вона дуже швидко відновлює свою форму, не ламається і не кришиться, навіть після сильних вигинів і навантажень.

  Теплоізоляція ТеплоKNAUF NORD проводиться за технологією «ECOSE», без синтетичних смол на основі акрилу або фенолформальдегіда, із застосуванням органічної сировини.

  Саме сполучна - на водній основі, тому в сирому вигляді воно водорозчинні. Після того, як воно наноситься на волокно, воно проходить через піч полімеризації, перетворюється в стійкий полімер, який вже не руйнується від води. 100% гарантії перетворення сполучного в стійкий полімер не може дати ніхто. Але можна говорити про 95-97%, щоб не пересушити матеріал, а то він стане крихким, курних і буде погано відновлюватися. Однак в при цьому 3% -5% сполучного залишаються в НЕ полимеризованной вигляді, які можуть вимиватися з утеплювача при контакті з водою або за рахунок емісії насичувати повітря в приміщенні. І тут дуже важливо які компоненти входять до складу сполучного. У випадку з ТеплоKNAUF NORD - це натуральні компоненти рослинного походження, які безпечні для здоров'я людини і тварин.

  Всі утеплювачі, вироблені по ECOSE® технології, мають характерний коричневий відтінок. Даний колір виходить природним чином в процесі полімеризації натурального сполучного, яке використовується в процесі виробництва (з'єднує мінеральні волокна). При цьому (виробництві) не використовуються штучні барвники, відбілювачі, пігменти. Тому коричневий колір (як і у більшості натуральних продуктів, наприклад, тростинного цукру, бурого рису) додатково підкреслює натуральність продукту і відсутність фенол-формальдегідних смол.

  Переваги мінеральної вати ТеплоКнауф Норд:

  • Щільна. На 15% тепліше, ніж ТеплоKNAUF для перекриттів;
  • Жорстка. На 40% більше тверда і пружна. Її простіше монтувати, вона краще тримає форму, не деформується, не дає усадку і термін служби збільшується до 50 років;
  • Чи не курна і не колючий. Працювати з плитами комфортніше - навіть в сильну спеку або при утепленні складних конструкцій;
  • Влагостойкая. Краплі води не вбираються, а просто скочуються по плитах. Можна не бояться монтувати вату при невеликому дощику;
  • Компактна упаковка. Зручність при транспортуванні. Упаковка на заводі стискається під тиском і зменшує на 15% її обсяг;
  • Утеплювач гігієнічний, безпечний, його можна використовувати для житлових приміщень.

   Технічні характеристики мінеральної вати ТеплоKNAUF NORD :

   Розмір плити, мм: 610х1230

   Товщина плити, мм: 50, 100

   Обсяг упаковки, м3: 0,45

   Вага упаковки, кг: 8,55

   Щільність, кг / м 3: 19

   Коефіцієнт теплопровідності при 10 ° С,? 10, Вт / мК: 0,035

   Водопоглинання, кг / м ?: 1,0

   Паропроникність,?, Мг / мчПа, не менше: 0,550

   Ступінь горючості: НГ

   Країна виробник: Росія

   При роботі з даним матеріалом необхідно використовувати захисні засоби - респіратор, рукавички і окуляри. Пил в малих кількостях все-таки, є. Так що всі рекомендації зберігаються і це відображено на упаковці продукції у вигляді додаткової інформації.