Профиль для гипсокартона Ultrastill CW50 3м (0,60 мм) Expand

Профіль Кнауф для гіпсокартону CW 50, 3м (0,60 мм) Knauf

Кнауф (Украина) Кнауф (Украина)

a00519

New

Посилений профіль для гіпсокартону Knauf CW-50 3м (0,60 мм)

More details

168,00 грн

Профіль для гіпсокартону CW-50 (0,6 мм) KNAUF

Краща оцинковка і якісна прокатна матриця - це профілю Кнауф!

Металевий профіль Кнауф є одним з найпопулярніших видів прокату і застосовується для створення металоконструкцій. Виготовляються профілю Кнауф з листа оцинкованої бляхи методом холодної прокатки.

Використання посилених профілів Кнауф приводити до значного зменшення ваги конструкції і зменшення кількості необхідних матеріалів. Якісний холодний прокат і довговічний оцинкований шар забезпечує профілів Кнауф лідерство на ринку гіпсокартонних профілів. Ви можете замовити оригінальні профілю зателефонувавши за телефону вище. Доставка профілів і вантажники призначаються в узгоджений час.

Гарантійний термін значно вище за допомогою профілів Кнауф!

Характеристики посиленого металевого профілю Кнауф дозволяють збільшити експлуатаційний період складських і виробничих будівель, багатоповерхових офісних будівель, торгових і спортивних комплексів та інших об'єктів подібної конструкції.

Всі розміри сооствествуют стандарту при яких витримується висота полки і ребра жорсткості профілю. Німецькі прокатні верстати видають найвищу якість профілю, вичавлюючи з листового металу, Українського виробництва, максимум форми.

Розміри профілю Кнауф CW 50:

Довжина - 3 м

Ширина - 50 мм

Висота - 50 мм

Вага - 2,1 кг

Кількість в упаковці - 8 шт.