Лента с металловкладышем для неправильных углов Semin (Франция), 30м Expand

Стрічка з металовкладишем для неправильних кутів Semin (Франція), 30м

Semin (СЕМИН) Франция Semin (СЕМИН) Франция

a00344

New

Стрічка з металловкладишем для неправильних кутів це смуга з перфорованої, міцної, стійкою до размоканию паперу, на одну сторону якої з проміжком в 2 мм наклеєні дві металеві смужки товщиною 0,2 мм і шириною 10 мм. Виробництво Сьомін Франція.

More details

285,00 грн

Стрічка з металловкладишем для неправильних кутів називають стрічкою-косинцем або стрічкою для неправильних кутів.

Застосовується для формування та захисту кромок зовнішніх і внутрішніх кутів гіпсокартонних конструкцій при створенні різних архітектурних форм всередині приміщень. Її доцільно застосовувати там, де неможливо використовувати пластикові або алюмінієві косинці, тобто в місцях, де кути більше або менше 90 град.

Стрічка з металловкладишем - це смуга з перфорованої, міцної, стійкою до размоканию паперу, на одну сторону якої з проміжком в 2 мм наклеєні дві металеві смужки товщиною 0,2 мм і шириною 10 мм.
Переваги: ​​

? Полотно щільно прилягає до поверхні;
? Зручна в застосуванні;
? Формує правильну кромку кута;
? екологічно безпечна - це можливо, стрічка наклеюється на сирої шар шпаклівки. У процесі наклеювання формується геометрично правильна кромка кута. Після повного висихання клею або шпаклівки боку кута ретельно вигладжуються фінішними або супер фінішними матеріалами.
Стрічка поставляється в рулонах завдовжки 30 м. Виробництво Сьомін Франція.