Стрічки

There are 19 products.

На всіх етапах будівництва застосовуються спеціальні стрічки в залежності від їх призначення, покликані захистити, зміцнити, продовжити термін служби оброблюваної поверхні. Існує величезна кількість стрічкового матеріалу, серед якого вигідно виділяється малярська стрічка, стрічка ущільнювача, а також сітчаста стрічка для швів. / Span / p ...

На всіх етапах будівництва застосовуються спеціальні стрічки в залежності від їх призначення, покликані захистити, зміцнити, продовжити термін служби оброблюваної поверхні. Існує величезна кількість стрічкового матеріалу, серед якого вигідно виділяється малярська стрічка, стрічка ущільнювача, а також сітчаста стрічка для швів.

Малярська стрічка представляє собою смужку, з шорстким покриттям жовтого кольору, вироблену з гофрованого паперу. Робоча сторона матеріалу виконана з нанесенням чистого клеїть натурального каучуку. Продукт пропонується споживачеві в компактній рулонної формі. Залежно від необхідності можна придбати виріб різної ширини і довжини. Клейкий каучуковий шар може бути як простим, так і термостійким. Малярська стрічка цілеспрямовано створена для попереднього обклеювання поверхні, яка буде фарбуватися, з метою запобігання фарбування захищеної кордону. З матеріалом легко управлятися, всього-на-всього знаходимо краєчок стрічки, щільно наклеюємо на основу і обрізаємо необхідну частину за допомогою звичайного канцелярського (шпалерного) ножа.

Ущільнювальна стрічка - тонка смужка, найчастіше створена з пористого або спіненого полімеру. Основне призначення матеріалу полягає в забезпеченні максимально щільного прилягання сусідніх гіпсокартонних конструкцій. Завдяки хорошій клейовий основі і першокласним вихідним сировинним компонентам, в приміщенні вдалося досягти найвищої звукоізоляції і виключити виникнення протягів. Ущільнювальна стрічка буває наступних видів:

- Попередньо стисла. Матюкав, проведений з пінополіуретану, який пройшов спеціальну попередню просочення акриловою дисперсією. Виріб застосовується для профілів і виконує заповнює функцію швів і місць стикування. Продукт незамінний якщо мова йде про встановлення дверей та вікон. В процесі монтажу стрічка розширюється завдяки відновленню структури поліуретану, ефективно заповнюючи, оброблений шов.

- міжфланцеве. Вузька поліетиленова смужка з антиадгезивного прокладкою і клейовим покриттям. Випускається стандартної 10 метрової довжини. Застосовується при монтажі Воздухоотводная конструкцій, систем вентиляції і кондиціонування.

- Паро-та гідроізоляційні стрічки. Гумовий матюкав з алюмінієвим прошарком. Широко використовуються при спорудженні покрівельного перекриття, захищаючи поверхню від проникнення опадів в місця стикування.

Самоклеящаяся стрічка для швів - спеціальний будівельний рулонний матеріал покликаний зміцнити місця стикування гіпсокартонних листів. Виконання армування поверхні в місцях прилягання матеріалу обов'язково, оскільки в іншому випадку через деякий час на раніше красивою площині з'являться аж ніяк не привабливі тріщини. Завдяки сітчастої структурі в процесі проведення обробки повітря не скупчується під стрічковим шаром, не утворюються повітряні бульбашки, здуття і нерівності.

Less

More
Showing 1 - 19 of 19 items

Filter by: