Виброфикс PU звукоизолирующие крепления для подвесных потолков Expand

Віброфікс PU звукоізолюючі кріплення для підвісних стель

New

Vibrofix PU звукоізолюючі кріплення для підвісних стель

More details

100,00 грн

Vibrofix PU звукоізолюючі кріплення для підвісних стель

Звукоізоляційні кріплення Vibrofix PU застосовуються в будівництві для монтажу каркасів звукоізоляційних підвісних стель в приміщеннях житлових і громадських будівель.


Кріплення Vibrofix P виготовлені з міцної оцинкованої сталі товщиною 1,5 мм. Як пружний елемент застосовується унікальний матеріал Sylomer® (Getzner Werkstoffe, Австрія), спеціально розроблений для вирішення завдань в області віброзахисту.

Віброфікс PU - це:


? ефективна акустична розв'язка з будівельними конструкціями
? запатентована система обмеження вертикального переміщення (патент № 47822 UA, патент № 95693 RU)
? мала усадка при робочому навантаженні
? мінімальна глибина каркаса 60 мм
? повна сумісність з профільною системою KNAUF

Технічні характеристики Віброфікс PU:

Діапазон робочих навантажень: 7 ... 14 кг

Мінімальна резонансна частота: 15,5 Гц

Усадка при робочому навантаженні: 1,4 ... 2,2 мм

Комплектується П-образним кронштейном

Монтаж підвісної стелі KNAUF за допомогою кріплень Vibrofix P дозволяє збільшити звукоізоляцію перекриття на величину до 18 дБ!

Монтаж Віброфікс PU:

При монтажі підвісної стелі KNAUF за допомогою звукоізоляційних кріплень Vibrofix P відстань між підвісами вибирається згідно альбому KNAUF Серія 1.045.9-2.00 і детальному листу «Звукоізоляційні системи КНАУФ». При цьому для ефективної звукоізоляції навантаження на кожне кріплення не повинне виходити за діапазон робочих навантажень, вказаний таблиці.

До перекриття стелі кріплення Vibrofix P монтуються за допомогою металевих анкерів. Каркас підвісної стелі закріплюється за допомогою П-подібних кронштейнів або регульованих підвісів на спицях.

Для збільшення звукоізолюючої здатності підвісної стелі каркас рекомендується заповнювати акустичною мінеральною ватою AcousticWool®. Щоб уникнути непрямих шляхів передачі шуму елементи каркаса і гіпсокартонні листи повинні примикати до бічних поверхонь стін через пружні прокладки.