Виброфикс Протектор универсальное звукоизолирующее П-образное крепление Expand

Віброфікс Протектор універсальне звукоізолююче П-образне кріплення

New

Віброфікс Протектор універсальне звукоізолююче П-образне кріплення

More details

24,00 грн

Віброфікс Протектор універсальне звукоізолююче П-образне кріплення Vibrofix Protector.

Універсальні звукоізолюючі кріплення Vibrofix Protector застосовуються в конструкціях звукоізоляційних підвісних стель і каркасних облицювань стін для ізоляції побутових джерел шуму, а також при монтажі звукопоглинальних панельних конструкцій.

Кріплення Vibrofix Protector застосовуються в приміщеннях, до яких не пред'являються високі вимоги по звукоізоляції.

Кріплення Віброфікс Протектор представляє собою металевий П-подібний кронштейн з високоміцної оцинкованої сталі товщиною 0.9 мм і < span> з пружною вставкою з еластомеру EPDM, спеціально розробленого для вирішення завдань в області звуко- і віброзахисту.

Віброфікс Протектор це:

? ефективна акустична розв'язка з будівельними конструкціями

? повна сумісність з профільною системою KNAUF

? мінімальна глибина каркаса 40 мм

? легкість монтажу

Максимальне навантаження на кріплення не повинне перевищувати 25 кг!

Монтаж облицювання з ГКЛ за допомогою кріплень Vibrofix Protector дозволяє збільшити звукоізоляцію стіни на величину до 14 дБ!

Монтаж Віброфікс Протектора

При монтажі гіпсокартонних облицювань KNAUF за допомогою кріплень Vibrofix Protector відстань між кріпленням вибирається згідно альбому KNAUF Серія 1.073.9-2.00 і детальному листу «Звукоізоляційні системи КНАУФ».

При монтажі підвісної стелі KNAUF за допомогою кріплень Vibrofix Protector відстань між підвісами вибирається згідно альбому KNAUF Серія 1.045.9-2.00 і детальному листу «Звукоізоляційні системи КНАУФ».

Кріплення Vibrofix Protector закріплюються до огороджувальних конструкцій за допомогою металевих анкерів або дюбель-гвинтів через віброізольованого вузол кріплення. Для збільшення звукоізолюючої здатності облицювання стіни або підвісної стелі внутрішній простір каркасів рекомендується заповнювати акустичною мінеральною ватою AcousticWool®. Щоб уникнути непрямих шляхів передачі шуму елементи каркаса і гіпсокартонні листи повинні примикати до стін і перекриттів через пружні прокладки.