Елементи кріплення

There are 26 products.

Нинішнє будівництво насилу уявляється без такого оздоблювального матеріалу як гіпсокартон, що є сучасною альтернативою штукатурки і іншого оздоблювального матеріалу. Використання продукту значною мірою скоротить час проведення оздоблювальних робіт. Застосування гіпсокартонних листів дозволяє сконструювати міжкімнатні перегородки, багаторівневі...

Нинішнє будівництво насилу уявляється без такого оздоблювального матеріалу як гіпсокартон, що є сучасною альтернативою штукатурки і іншого оздоблювального матеріалу. Використання продукту значною мірою скоротить час проведення оздоблювальних робіт. Застосування гіпсокартонних листів дозволяє сконструювати міжкімнатні перегородки, багаторівневі підвісні стелі, різноманітні арки і ніші, облаштувати лоджії, балкони і т.д. Це надійний і довговічний продукт устанавліваеми за допомогою спеціальних елементів кріплення.

Основними елементами кріплення для гіпсокартону є профілю, виготовлені методом холодної прокатки тонкого оцинкованого металу. Весь процес виробництва кріплень передбачає використання спеціального обладнання. У деяких випадках при фіксуванні ГКЛ використовується клей для гіпсу, але це негативно впливає на подальшому закріпленні меблів і предметів декору на поверхні виробу.

Для того щоб створити жорсткий каркас передбачені наступні види профілів:

- Профіль (ПП) - широко затребуваний при спорудженні стельового каркаса.

- Профіль кутовий (ПУ) - затребуваний при зміцненні і вирівнюванні кутових зон.

- Профіль стієчний (ПС) - незамінний при створенні основи стін і перегородок.

- Направляючий стельовий профіль (НПП) - широко використовується при монтажі складних багаторівневих стель.

- Профіль направляючий (ПН) - виступає основою, необхідної для фіксування стоєчних і стельових направляючих профілів.

- Профіль маячковий (ПМ) - застосовується при вирівнюванні підстави за рівнем.

Кріплення необхідно підбирати, відштовхуючись від матеріалу підстави, будь то стіна, стеля або підлогове покриття, а також від його щільності. Ці елементи кріпляться за допомогою дюбелів, саморізів і т.п. Припустимо, для монтажу стінового профілю ідеальним буде дюбель-цвях, а для кріплення направляючого радиться використовувати «клоп». Для фіксування прямих підвісів слід застосувати саморіз 3,5х45 мм. Закріплення деталей каркаса до несучої бетонної конструкції здійснюється за допомогою анкера-клина.

Додатковими і значущими елементами кріплення служать підвіси. Вони можуть бути наступних типів:

- Краб. На «ура» справляється з з'єднанням прямих підвісів під кутом 90 про .

- Наращівальний з'єднувач. Поєднує прямі підвіси в одне ціле.

- Двох рівневий з'єднувач прямих підвісів. Широко затребуваний при створенні багаторівневих стель.

- Т-подібний з'єднувач. Експлуатується при скріпленні прямих підвісів з одного краю.

- Пружинний підвіс. Знайшов своє застосування при кріпленні прямого підвісу до стельової поверхні.

- Прямий підвіс. Кріплення чудово себе зарекомендував як елемент кріплення основного профілю до поверхні підстави (стелі, стіни).

Пам'ятайте, при виборі основних елементів кріплення (профілів і підвісів) споживач повинен керуватися запланованим типом конструкції. Less

More
Showing 1 - 24 of 26 items

Filter by: